Çözünürlük değiştikten sonra görüntü gelmiyor

mustafabektas09

Decapat
Arkadaşlar selamünaleyküm, hayırlı Ramazanlar. Ben çözünürlüğümü değiştikten sonra ekran pikselleşiyor, renkli şeritler çıkıyor. Sizce çözümü ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamünaleyküm, hayırlı Ramazanlar. Ben çözünürlüğümü değiştikten sonra ekran pikselleşiyor, renkli şeritler çıkıyor. Sizce çözümü ne olabilir?
Aleyküm selam, hangi monitörü kullanıyorsunuz, bilgisayar özellikleriniz nedir, eski çözünürlük nedir, yenisi nedir? Belki monitör yeni çözünürlüğü desteklemiyordur.

Ekran kartı nedir monitörde sorun var mı başka bilgisayarda deneyin monitörü. Çözünürlükler nedir lütfen konuyu açın biz sisteminizi tahmin edemeyiz.

Ekran kartım AMD Radeon R9 200 series olarak gözüküyor. Ve başka ekranlarda denedim aynısı oldu.
Aleykümselam, hangi monitörü kullanıyorsunuz, bilgisayar özellikleriniz nedir, eski çözünürlük nedir, yenisi nedir? Belki monitör yeni çözünürlüğü desteklemiyordur.

Eski çözünürlük 1600x1200 yenisi 1920x1080 destekleyen monitördede ayni hatayi aldim.eski hale getiremiyorum sorun orda...

Geri
Yukarı