Çözünürlük Dışı Hatası

Etkin yapıp daha sonra bilgisayarı tekrar başlatın yükseltin çözünürlüğü daha sonra msconfig'den onu kapatıp tekrar yeniden başlatın.
Tamam, hemen deniyorum.
Etkin yapıp daha sonra bilgisayarı tekrar başlatın yükseltin çözünürlüğü daha sonra msconfig'den onu kapatıp tekrar yeniden başlatın.
Şuan telefondan yazıyorum. Başlat menusunde hiçbir şey açılmıyor. Lütfen yardımcı olun.
Güvenli Mod'u kapatmayı başardım. Açtığımda sadece 1024x768 ÖNERİLEN vardı. O seçiliydi zaten. Ve sonra Güvenli Mod'u kapatıp açtım PC'yi ama düzelmedi hata. Güvenli Mod'u açmadan önceki ayarlarda şuan.

Son düzenleme:
Tamam, hemen deniyorum.

Şuan telefondan yazıyorum. Başlat menusunde hiçbir şey açılmıyor. Lütfen yardımcı olun.

Güvenli Mod'u kapatmayı başardım. Açtığımda sadece 1024x768 ÖNERİLEN vardı. O seçiliydi zaten. Ve sonra Güvenli Mod'u kapatıp açtım PC'yi ama düzelmedi hata. Güvenli Mod'u açmadan önceki ayarlarda şuan.
Benim de aynı hayalarım dedikleriniz hepsini denedim olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz

Bende de aynı hata var 1920x1080'e çektim Çözünürlük Dışı yazmaya başladı. Eski çözünürlüğüme çekince(1360x768) hala Çözünürlük Dışı yazmaya devam ediyor. Nasıl çözülüyor inanın anlamadım

Merhaba arkadaşlar. Çözünürlüğu 1920x1080'e çekince çözünürlük dışı hatası aldım ve geri eski ayarlara alınca yine de bu hatayı vermeye devam etti, ayriyeten ekran daraldı, yani yanlarda siyah çizgiler oldu. Lütfen cevap veriniz.
Ekran kartım: RX570.
Ekran çözünürlüğü: 1024x768 önerilen yazmakta.

Sebebi sürücü RX570 sürücüsünü yükleyin muhtemelen cihazı uyku modunada alamıyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar. Çözünürlüğu 1920x1080'e çekince Çözünürlük Dışı hatası aldım ve geri eski ayarlara alınca yine de bu hatayı vermeye devam etti, ayriyeten ekran daraldı, yani yanlarda siyah çizgiler oldu. Lütfen cevap veriniz.
Ekran kartım: RX570
Ekran çözünürlüğü: 1024x768 ÖNERİLEN yazmakta.
Sorunu çözdüm ancak garip bir şekilde. "Görüntü Ayarları" dan alta inip "Gelişmiş Gelişmiş Görüntü Ayarları" Sekmesine tıkladım ve oradan "Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri" ne geldim. Sonrasında açılan sekmede "Monitör" Kısmına gelip 59 Hertz yazan yeri 60'a çektim ve uygula dedim. Sonrasında ekran inanılmaz küçüldü ve tekrar "Görüntü Ayarları" sekmesine gelip çözünürlüğü 640x480 olan monitörü tekrardan eski çözünürlüğüme çekince sorun düzeldi.

Geri
Yukarı