Çözünürlük mü oyun içi grafik kalitesi mi?

Hocam 960 1050 Ti seviyelerinde 1080p oyunculuğa yetişirsin. Bana soracak olursan güzel bir 1080p 75 Hz bir monitör (144 de olabilir ileriye dönük olarak) alınabilir.

Hocam evet 1050 Ti dengi bir kart ama benim için en büyük sıkıntılardan biri 2 GB VRAM olması. 1080p de VRAM'in büyük bir kısmı zaten çözünürlüğe gidecek. Bu da drop ve takılma yaşamama için ayar kısmam anlamına gelmiyor mu?

Hocam evet 1050 Ti dengi bir kart ama benim için en büyük sıkıntılardan biri 2 GB VRAM olması. 1080p de VRAM'in büyük bir kısmı zaten çözünürlüğe gidecek. Bu da drop ve takılma yaşamama için ayar kısmam anlamına gelmiyor mu?

Evet hocam maalesef biraz öyle olacak gibi duruyor.

Cidden ne yapsam bilemedim. Kullandığım televizyon gibi bir televizyon 2.elde bulurum. Üstüne üstlük daha ucuza. Ama biraz iyi bir monitör da almak istiyorum. O zamanda ekran kartı sıkıntıya girecek. ☹️ Bir şeyler düşüneceğiz artık.

Ne zamandan beri yetersiz hocam çok ekstrem oyunlar dışında 1050 Ti ile rahtça oynayabiliyorum?
Oynadığınız oyunları sayar mısınız? 60FPS üstü.
Cidden ne yapsam bilemedim. Kullandığım televizyon gibi bir televizyon 2.elde bulurum. Üstüne üstlük daha ucuza. Ama biraz iyi bir monitör da almak istiyorum. O zamanda ekran kartı sıkıntıya girecek. ☹️ Bir şeyler düşüneceğiz artık.
Televizyon'da nasıl oyun oynuyorsunuz? Deli gibi input lag var bir de çözünürlük çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı