Xbox 9. nesil işlem görmüş ürün garantiye gönderilebilir mi?

atef

Hectopat
Merhaba, ürünümü geçen yıl aldım ve geçen yıl üzerine yanlışlıkla su döktüğüm için Controller tamiri yapan bir yere götürmüştüm. Hiçbir şekilde sorun olmadan düzeltmişlerdi ancak daha geçen günlerde gamepadin analoglarında drift sorunu oluştuğunu gördüm ve garantiye göndermek istiyorum ancak işlem gördüğü için garanti dışı mıdır acaba? Garanti dışıysa aynı yere götürüp sorunu çözmelerini isteyeceğim, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ürünümü geçen yıl aldım ve geçen yıl üzerine yanlışlıkla su döktüğüm için Controller tamiri yapan bir yere götürmüştüm. Hiçbir şekilde sorun olmadan düzeltmişlerdi ancak daha geçen günlerde gamepadin analoglarında drift sorunu oluştuğunu gördüm ve garantiye göndermek istiyorum ancak işlem gördüğü için garanti dışı mıdır acaba? Garanti dışıysa aynı yere götürüp sorunu çözmelerini isteyeceğim, yardımcı olursanız teşekkür ederim.
İlk başta su döktüğün gamepad'i garantiye göndermek yerine tamirciye gönderirsen ürün garanti dışı kalır.

Hocam bildiğim kadarıyla garanti sıvı temasını onarmıyor kullanıcı hatası olduğundan dolayı.
Kullanıcı hatası olup olmadığını herhangi bir ücret çıkarıp çıkarmayacaklarını garanti servisi kendi söyler hocam, siz ürünü garanti dışında bir yere yollayıp tamir ettirdiğinizde garanti dışı kalır.

Arkadaşlar hiç garantiyle uğraşmadım direkt götürdüm önceden götürdüğüm yere uygun bir fiyata çözdüler sıfır halinden farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı