Çözünürlük nasıl oturulur?

Yapacağı şeyi açıkçası çok çözemedim ama dediğiniz mantıklı geliyor.

Ben şunu söyleyimde anlaşılsın. Oyunda 1024x1024 çözünürlüğü yok masaüstündekini aktararak yapabiliyorum tam pencereye alarak. Ben ilk yaptığımda sıkıntısız çalıştırdım oldu fakat AMD cataltysten bir şey değiştim yanlıslıkla ne bilmiyorum. Bozdu ayarı sağa yanaşık şekilde oluyor. Başlat menüsü bile yarısı kadar gözükmüyor siyahlık yok ama sanki ekranım ikiye bölünmüş gibi oluyor.

Ben şunu söyleyimde anlaşılsın. Oyunda 1024x1024 çözünürlüğü yok masaüstündekini aktararak yapabiliyorum tam pencereye alarak. Ben ilk yaptığımda sıkıntısız çalıştırdım oldu fakat AMD cataltysten bir şey değiştim yanlıslıkla ne bilmiyorum. Bozdu ayarı sağa yanaşık şekilde oluyor. Başlat menüsü bile yarısı kadar gözükmüyor siyahlık yok ama sanki ekranım ikiye bölünmüş gibi oluyor.

Hocam peki bunu ne amaçla yapmak istiyorsunuz. Belki daha iyi bir çözüm öneririz.

Benim sorunum şu ki ekran sağa doğru büyüyor sol taraftan ekranı dikeyine ortadan ikiye bölsek sol kısımdan pek bir şey görünmüyor.

O zaman yaptığınız ayarı geri almak için fabrika ayarlarına sıfırlayın uygulamayı. Bence çözülür bu şekilde sorununuz.

Geri
Yukarı