Coffee Lake ve Z370 Anakartlar ne zaman satışta olur?

MetaLchesH

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Öğretim Görevlisi
İmzamdaki sistemi upgrade edeceğim.
Sizce Z370 anakartlar ve 8. nesil Intel Coffee Lake işlemciler ülkemizde ne zaman satışa sunulur?

@Recep Baltaş @Ali Güngör sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekim- Kasım ayı gibi satışa çıkar. Elindeki sisteminde güncellenecek bir tarafı yok. Yeni sistem alman sana bir şey kazandırmayacak.

Önümüzdeki aya çıkacak muhtemelen.

Ali Güngör ve Recep Baltaş yaptıkları videoda bu ay sonunda çıkacak demişlerdi. Tabi ülkemize ne zaman gelir bilmiyorum. Sistemi güncellememin sebebi anakartımın hakkın rahmetine kavuşması. Şu anda elimde anakart yok, işlemciyi de sattım. Haliyle x299 ya da z370 platformlarından birine geçiş yapacağım.

Tahminimce Ekim-Aralık ayları arasında satışa çıkacak. Fakat hali hazırdaki sistemin günümüz şartlarında çok güçlü. Yükseltme yapmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Tahminimce Ekim-Aralık ayları arasında satışa çıkacak. Fakat hali hazırdaki sistemin günümüz şartlarında çok güçlü. Yükseltme yapmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Günümüz şartlarına uygun fakat 1 sene sonra pek uygun olmayacaktır dolayısıyla şu anda parçaları elden çıkarmaya başladım. Anakart gitti, işlemci gitti. Ekran kartı da yakında gidecek.

Ekim sonu piyasaya sürülecek. İçeriden bilgi veriyorum değerimi bilin :)

Kesin bilgi mi? :) Daha erken piyasada olacağı konuşuluyor kimi yerlerde.

Günümüz şartlarına uygun fakat 1 sene sonra pek uygun olmayacaktır dolayısıyla şu anda parçaları elden çıkarmaya başladım. Anakart gitti, işlemci gitti. Ekran kartı da yakında gidecek.

Kesin bilgi mi? :) Daha erken piyasada olacağı konuşuluyor kimi yerlerde.

kesin hocam rezerve alabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı