Çoğu oyunda aktif olan oyun arkadaşı

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birçok güncel AAA oyunlarda aktif olana arkadaş lazım. Benim Uplay, Origin, Steam hesabım bayağı yoğun. Birlikte co-op veya hikayeli oyun oynayabileceğimiz, oyun konusunda bilgisi oyun muhabbeti edebileceğimiz oyun arkadaşları arıyorum.
Yer: Burdur.
İsim: Emrah.

İlgilenen arkadaşlar Discord nicklerini yazarsa sevinirim.

Benim Discord nickim: Desert#2002

Ben de 31'im... Hala da aktif oyun oynamaktan çok keyif alıyorum. Arkadaşlar oyunculuk bizim jenerasyonda yayıldı hatta arşa çıktı. Tamam, yeni eskiyi döver, doğanın kanunu bu da yine de küçümsemeyin biz ihtiyarları :)

Ben de 31'im... Hala da aktif oyun oynamaktan çok keyif alıyorum. Arkadaşlar oyunculuk bizim jenerasyonda yayıldı hatta arşa çıktı. Tamam, yeni eskiyi döver, doğanın kanunu bu da yine de küçümsemeyin biz ihtiyarları :)

Bak kimse yazmamış burada 30 yaşında oyun oynamak isteyen adam bulmak zor. Yani 30 yaşında oyunmu oynanır demek istemedim :)

Arkadaşlar, birçok güncel AAA oyunlarda aktif olana arkadaş lazım. Benim Uplay, Origin, Steam hesabım bayağı yoğun. Birlikte co-op veya hikayeli oyun oynayabileceğimiz, oyun konusunda bilgisi oyun muhabbeti edebileceğimiz oyun arkadaşları arıyorum.
Yer: Burdur.
İsim: Emrah.

İlgilenen arkadaşlar Discord nicklerini yazarsa sevinirim.

Benim Discord nickim: Desert#2002
dc'den ekledim ama kod hatalı sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı