Coil Whine Sesi Nasıldır?

GonzoGunner

Hectopat
Daha fazla  
Ekte bahsettiğim videodan yararlanarak yorum yapar mısınız kartımda bir anormallik var mı? Ses sorun değil ama zarar verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi düzeyde sizde? Bende normalde kulak dayayınca duyuluyor. Kulaklık falan varsa hiö gelmiyor
Aynı şekilde kulaklık takınca duymuyorum ancak kulaklığı çıkartıp camı, kapıyı kapattığım zaman biraz da dikkat edersem 20 cm mesafeden duyuyorum. Sadece oyunlarda oluyor ama düşük kullanımlı oyunlarda az ses geliyor(yine de çok dikkat edersem duyabiliyorum), yüksek kullanımlı oyunlarda ise fazla geliyor tabi cam, kapı kapatınca ve dikkat edince duyduğum için sorun etmedim. Çünkü garantiyle uğraşmak uzun sürebilir.

Aynı şekilde kulaklık takınca duymuyorum ancak kulaklığı çıkartıp camı, kapıyı kapattığım zaman biraz da dikkat edersem 20 cm mesafeden duyuyorum. Sadece oyunlarda oluyor ama düşük kullanımlı oyunlarda az ses geliyor(yine de çok dikkat edersem duyabiliyorum), yüksek kullanımlı oyunlarda ise fazla geliyor tabi cam, kapı kapatınca ve dikkat edince duyduğum için sorun etmedim. Çünkü garantiyle uğraşmak uzun sürebilir.
Aynen ben de öyle düşünüyorum. Benimkisi de tiz bi şekilde yüksek kullanımda bazen oluyor bazen olmuyor ama bu yüzden garanti ile uğraşamam dert edecek kadar değil. Çok sıkıntı olursa uğraşılabilir. Herhangi bir yerde karta zarar verdiğini duymadım.

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Benimkisi de tiz bi şekilde yüksek kullanımda bazen oluyor bazen olmuyor ama bu yüzden garanti ile uğraşamam dert edecek kadar değil. Çok sıkıntı olursa uğraşılabilir. Herhangi bir yerde karta zarar verdiğini duymadım.
Ya boş ver. Zaten 15 yıl kullanacak değilsin ki. Tak kafana kulaklığı oyuna daldığında unutursun zaten. O kadar dikkat etme. Karta zararı olsaydı verirdik. Ama ses çok değil ise sıkıntı değil. Kasanda çok güzelmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı