Coil Whine'lı RX 570 8 GB'ı satmalı mıyım?

371129

Hectopat
Makaleler
9
Şu anda aktif olarak RX 570 8 GB kullanıyorum. Alalı 5 ay oldu ve garantisi var, CW sorunu vardı ama uğraşmadım. Önceden kullandığım RX 550 4 GB hala kenarda duruyor. Sizce satıp RX 570 8 GB'ı satıp ileride RTX 2060 Super civarında bir kart alınır mı? Piyasası nedir?

Şu anda aktif olarak RX 570 8 GB kullanıyorum. Alalı 5 ay oldu ve garantisi var, cw sorunu vardı ama uğraşmadım. Önceden kullandığım RX 550 4 GB hala kenarda duruyor. Sizce satıp RX 570 8 GB'ı satıp ileride RTX 2060 Super civarında bir kart alınır mı? Piyasası nedir?

Hazır para ediyorken satmalısınız.

Şuan yapmanızı önermem. RX570 hala 1080P 60FPS için çok iyi bir kart. Miningciler bi nebze olsun bizim piyasadan ayrıldığında biraz düzelir piyasalar. Yükseltmeyi o zaman yapın o zamana kadar idare edin derim.

Şu an yapmanızı önermem. RX570 hala 1080p 60FPS için çok iyi bir kart. Miningciler bir nebze olsun bizim piyasadan ayrıldığında biraz düzelir piyasalar. Yükseltmeyi o zaman yapın o zamana kadar idare edin derim.

Piyasa bilgisizliğini burada kendin açıkladın şimdi yüksek fiyattan satmalı hazır miningciler varken sonra miningciler bitince RTX serisi kart alacak.

RX 550 ile idare edebileceksen güzel fiyata miningciler alır kartı. Onlar için coil whine falan önemli değil direk satarsın. Ama şunu unutma stokların ne zaman düzeleceği belli olmaz. Ona göre karar ver.

Geri
Yukarı