Çok acı yemek sıkıntı çıkarır mı?

Spil3xx

Picopat
Yer
Türkiye/Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X/Anakart:Asus ROG STRIX B550-F GAMING/Ekran Kartı: Palit RTX 3080Ti OC 16 GB/Depolama: NVMe M.2 SSD 1Tb/Ram: Adata XPG lancher DDr5
Meslek
Öğrenci
Yaşım 14 ve biberiye turşularını ikişer üçer ağzıma atıyorum. Bilmeyenler için:

biber-tursusu-min.jpg

Herhangi bir sıkıntı olur mu? Aç karnına ekmeksiz yiyorum her türlü şekilde yiyorum yani.

Fazla acı zararlıdır. Özellikle mideye zararları geri dönülemez şekilde olabilir. Çok fazla acı yiyip midede yanma da hissediliyor ve hala yeniyorsa midene sontaj atabilirler.
endoskopi diğer adıyla :D

Fazla acı yerseniz reflü olabilirsiniz dikkat edin.

Ben çoğu yemeğe 1 avuca yakın pul biber atıyorum ancak hakiki pul biber bulursam onu fazla atmıyorum. Şu zamana kadarda bir problem yaşamadım yani 5-6 yaşımdan beri bu şekildeyim. Tabiri caizse yok tuvaletini yaparken o olur bu olur canın yanar falan aksine bunların hiçbirinide yaşamadım ama mideye zararlı çok acı yemek.

Fazla acı zararlıdır. Özellikle mideye zararları geri dönülemez şekilde olabilir. Çok fazla acı yiyip midede yanma da hissediliyor ve hala yeniyorsa midene sontaj atabilirler.
endoskopi diğer adıyla :D
Benim midem yanıyor zaten. Şimdi bile yanıyor. Bi de şöyle bir şey var, biberi ekmeksiz yediğim zaman karnıma bir ağrı giriyor sonra büyük abdestim geliyor. Bu neden oluyor?

Fazla acı yerseniz reflü olabilirsiniz, bir de alt mahallede yangın çıkabilir, su ile müdahale gerekebilir. :D :D

Fazla acı yerseniz ne olur diye filmdeki doktor güzel özetlemiş. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı