Çok amaçlı kulaklık önerisi

Yuşa Kara

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
VULCAN TUF Gaming Alliance DDR4 2x8 3600MHZ
XFX QİCK RX6600 XT 8GB
Lexar nm710 4x4 m.2 ssd 1TB
Deepcool cc560 v2
Dell S2722DGM, 27 Zoll, WQHD 2560x1440, curved Gaming Monitor, 165 Hz
Arkadaşlar fiyat performans oranı iyi, hem gündelik hem bilgisayarda oyun oynarken kullanılabilecek, USB dongle ve Bluetooth bulunduran, kablolu seçeneği olmasa da olur. Bu tarzda bir kulaklık önerisine ihtiyacım var, dışarıda veya sporda da kullanacağım için mikrofonu çıkartılabilir, çekip ittirilebilir veya dışarıya fazla taşmamış olmalı.
Bütçem 2000-6000 arası olabilir fakat ne kadar ucuza halledebilirsem o kadar iyi:)

Önerilerinize açığım, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herşeyi bir arada mükemmel yapan kulaklık yok. En iyisi oyun ve dışarısı için 2 farklı kulaklık almak.
Dışarıda veya sporda da kafaüstü kullanmayı seviyorum. Benzer özelliklerde olduğu için bu kategoriyi seçtim.

Dışarıda veya sporda da kafaüstü kullanmayı seviyorum. Benzer özelliklerde olduğu için bu kategoriyi seçtim.

İşte hocam keşke benzer olsa :D tavsiyem Anker Q30 alın. Sporda önermeyenleri görmüştüm kafaüstü olduğu için. Geri kalanıda yeni konu açın arkadaşlar yardımcı olsun malum 1 hafta piyasaya bakmayınca fiyatlar vb her şey değişiyor. Bu arada mantıken Sony XM5 falan kriterlerinize uyuyor ama fiyatına göre bir zahmet uysun...

İşte hocam keşke benzer olsa :D tavsiyem Anker Q30 alın. Sporda önermeyenleri görmüştüm kafaüstü olduğu için. Geri kalanıda yeni konu açın arkadaşlar yardımcı olsun malum 1 hafta piyasaya bakmayınca fiyatlar vb her şey değişiyor. Bu arada mantıken Sony XM5 falan kriterlerinize uyuyor ama fiyatına göre bir zahmet uysun...
Öneriler için teşekkürler hocam şuan elimde Sony var, uzak durulması gereken bir özellik var Sony kulaklıklarda. Ortam sesini mikrofondan kulağa veriyor sesli konuşmalar esnasında ve kapatılmıyor :)

Geri
Yukarı