Çok bilinmeyen oyun önerisi

458028

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Rusya
Dostlar, bir arkadaşım için oyun önerisi isteyeceğim sizden. RDR2, Witcher 3 gibi popüler, çok bilindik oyunlar istemiyor. Pek bilinmeyen güzel hikayeli oyun önerileri bekliyorum.

Dostlar, bir arkadaşım için oyun önerisi isteyeceğim sizden. RDR2, Witcher 3 gibi popüler, çok bilindik oyunlar istemiyor. Pek bilinmeyen güzel hikayeli oyun önerileri bekliyorum.

Death Stranding olabilir ilk çıktığı zamanlar çok ses getirsede şu an için pek bilindik bir oyun değil diyebiliriz.

Bilinmeyen demeyeyim de topluluk tarafından beğenilmemiş, unutulmuş ama aslında çok güzel bir oyun: Watch Dogs 2. Oynayın, oynatın. Gerek hikaye, gerek aksiyon çok güzel işlenmiş. Epic'te bedavaydı bir ara.

Warframe hikayeli gibi ama Online değişik oyun.

Herkesin bildiği ama bilinmeyen oyun önermişsiniz 😁 . The Messenger oynayabilirsiniz. Ninja temalı oyun. Türkçe yama da yapınca mükemmel olur. Biraz esprili oyun ayrıca.

Geri
Yukarı