Çok çaresiz kaldım

Kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz?
An itibariyle 11.sınıf
Siz kızdan hoşlanıyor musunuz? Onu anlayamadım. Eğer hoşlanıyorsanız içinizdeki sevgiyi büyütmeden tutun. Sevmiyorsanız verin yolunu gitsin.
Evet
Kıskandığını öğrenmek istiyor. O profil resmindeki kimdi diye hesap sormanı bekliyor. İşte burada senin karar verme durumun devreye giriyor. Eğer WPdeki durumla alakalı hesap sorarsan sen beni kıskanıyor musun ve seviyorsun diyecek. Yani bir aşka ilk adımı atmış olucan.
Başka bir seçenek bu benim favori tavsiyemdir. Sihirli değeniğin bir kadının elinde olmasından nefret ediyorum. Sende sarmaş dolaş bir kızla resim çekil WP ye koy durum 1-1 olsun.:D

Akraba bilemeyeceğim düşünsene konuştuğun bir kız var o da senden etkilenmiş belliki ama gelip önce profil fotoğrafına (büyük ihtimalle sevgilisi)biriyle beraber fotoğrafını koyuyor daha sonra gelip story atıyor çocuk onu öperken. Bence sevgilisi olduğu için bilemedim sizin dediğinizi. Mesela kurstan sanki metrobüs'e yetişirmiş gibi koşuyorum kız arkadan bana bağırıyor beni bekle diye falan. İşler çok karışık görüldüğü üzere. Ama sizin dediğiniz WP ye durum koyma olayı aklıma yattı ama öyle el ele tutuştuğum eski kız arkadaşımın fotosunu koyarım büyük ihtimal durum da sadece ona gözüksün.
Arkadaşlar 11.sınıfım ve şimdiden tyt bitti 11 konularını kendi başıma yarıladım zaten çalışkan birisiyim derslerimde yeterince başarılıyım odaklıyım ders çalışmama hiçbirşey engel olamaz zaten önceden de 1 yıllık bir ilişkim olmuştu ve derslerimi hiçbir şekilde etkilemiyor

Son düzenleme:
Kardeşim niye seni kıskandırmaya çalışsın? Her bakıştığın güldüğün insan senden hoşlanıyor demek midir? Sevgilisi olmuş kızın seni de arkadaş olarak görüyor belli ki. Hislerini bilseydi böyle davranmazdı diye düşünüyorum. Kız açık açık senden hoşlandığını veya hislerine karşılık verdiğini söylemedikçe bir şeyler çıkarma huyunuzdan vazgeçin. (Kıskandırıyordur diyenlere söylüyorum)
Kızın şu an sevgilisi var, tavsiyem uzak durman. Uzak durmak isteyene sebep elbet bulunur. İlişkileri biterse, hislerin hala aynıysa gidip konuşabilirsin.

Lise aşkları başkadır tabi🤣 Kafaya takmamanı öneririm. Sonuçta gelip geçici bir şey. Ayrıca insan birini ne kadar severse sevsin ayrılınca başkasını sevebiliyor. Bu da gösterir ki kimse vazgeçilmez değil. Yoluna bak kardeşim sende seni sevmeyen biri için günlerini üzülerek geçirmeye değer mi ?
Başka kız mı yok okulda ? Elbet bulursun kafa dengi birini.

Yeni konular

Geri
Yukarı