Çok çirkinim

Arkadaşlar acayip derecede çirkinim. Sürekli benimle dalga geçiyorlar, aşağılıyorlar, küfür ediyorlar. Artık bu durumdan bıktım. Çirkin kalmak istemiyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. Ben bu tiple yaşayamam. Bunu nasıl düzeltebilirim :( çok utanıyorum ama, işte yüzüm... Eki Görüntüle 1477179

Hocam toplum arasına maskesiz çıkmanızı önermiyorum insanların rahatsız etmeyin lütfen. 😉

Bazı böyle ciddi ciddi konu açanlar var. Konu sahibi arkadaş onların mizahını yapmış. ''MiZah SeviYesİ DüşTü'' falan demişsiniz. Bu konuya girmeyin ya da kendiniz daha komik bir konu açabilirsiniz?
Aynen öyle. Hatta daha abartılı şeyler yazmıştım ancak moderatörler uygunsuz diye silmiş onları sanırım.

Bazı böyle ciddi ciddi konu açanlar var. Konu sahibi arkadaş onların mizahını yapmış. "mizah seviyesi düştü" falan demişsiniz. Bu konuya girmeyin ya da kendiniz daha komik bir konu açabilirsiniz?

Hocam buraya öyle konular açan insanlar çoğunlukla öz güven yetersizliğinden dolayı yarı anonim bir şekilde içini döküyor. Dalga geçilmesi gereken bir şey değil bence.

Hocam buraya öyle konular açan insanlar çoğunlukla öz güven yetersizliğinden dolayı yarı anonim bir şekilde içini döküyor. Dalga geçilmesi gereken bir şey değil bence.
"Dalga geçilmesi gereken bir şey değil" diyorsunuz. Bence bal gibi dalga geçilir. Buraya çok çirkinim diye konu açmak ne kadar mantıklı bir şey. Onun yüzünü biz mi düzelteceğiz? Hayır kimi zaman böyle konu açanlar. Israrlara karşı ikna olup yüzünü atıyor. Hiç çirkin değil.

"Dalga geçilmesi gereken bir şey değil" diyorsunuz. Bence bal gibi dalga geçilir. Buraya çok çirkinim diye konu açmak ne kadar mantıklı bir şey. Onun yüzünü biz mi düzelteceğiz? Hayır kimi zaman böyle konu açanlar. Israrlara karşı ikna olup yüzünü atıyor. Hiç çirkin değil.

Dediğim gibi kişinin öz güven yetersizliği olabilir ve belki de 2-3 olumlu yorum görmek ve özgüvenini toparlamak için buraya yazıyordur.

Aynı durum.😞 Yapacak birşey yok, bu bizim kaderimiz... Ahh, o kadar tipsizim ki. Merak etme, yalnız değilsin; ben de tipsizlikte evrenler arasıyım. Hatta seni rahatlatmak için kendi fotoğrafımı göstereyim...
images.jpeg-1.jpg

Geri
Yukarı