Çok çirkinim

3 adımda yakışıklı olabilirsin:
1- Kilo ver.
2- Saçını yüz şekline göre ayarla.
3- Bakımlı ol.
Ben ilk adım dışında hepsini uyguladım. Maalesef şişman olduğum için beğenmiyorlar beni. Metabolizmam yavaş. Kilo vermeye çok çalıştım spora gittim, diyet yaptım ama nafile. En sonunda saldım kilo verme işini.

Hocam kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ileride bu meseleleri takmayacaksınız bile sevgili yapmak da öyle göründüğü gibi değil sizinle alay edenleri boş verin sizi siz olduğunuz için seven arkadaşlar edinin benim de tipim çok iyi değil ancak sohbetim ve bilgilerim arkadaş çevremde iş görüyor.

Tamam yahu hemen sinirlenmeyin bir daha yazmam olur biter.

Okulda bırakabileceğinizi sanmasam da ileride yüzünüze yakışacak bir sakal stili deneyebilirsiniz. Bunun dışında bakım yapabilir, yüz yağlarınızı azaltabilir, yüz hatlarınızı belirgin hale getirecek egzersizler yapabilirsiniz. Ayrıca size uyacak bir tarz bulup ona göre giyinebilirsiniz. Bu söylediklerimin dışında, kolay olmasa da öz güvenli olmanız oldukça önemli. Size tavsiyem, lütfen insanların dedikleriyle kendinizi üzmeyin. Elinizden geleni yaptıktan sonra, insanların sormadığınız halde dış görünüşünüz hakkında konuşmaları yalnızca karakterlerini belli edecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…