Çok çirkinim

Çok çirkinim. Okulun ilk günü hiç sesim çıkmadı + yürümeyi unuttum sanki yürüyememişim. Okulun ilk günü herkes beni engelli sandı. Okuldaki arkadaşlar bile diyor sesin çok az çıkıyor ve engelliye benziyosun. Çok tipsizsin falan diyorlar. Hiç hayatımda sadece arkadaş olarak 1 kere kızla konuşmuştum. Başka kızla konuşmadım. Gitgide kötüleşiyorum. Yardım eder misiniz?
3 adımda yakışıklı olabilirsin:
1- Kilo ver.
2- Saçını yüz şekline göre ayarla.
3- Bakımlı ol.
Ben ilk adım dışında hepsini uyguladım. Maalesef şişman olduğum için beğenmiyorlar beni. Metabolizmam yavaş. Kilo vermeye çok çalıştım spora gittim, diyet yaptım ama nafile. En sonunda saldım kilo verme işini.

Çok çirkinim. Okulun ilk günü hiç sesim çıkmadı + yürümeyi unuttum sanki yürüyememişim. Okulun ilk günü herkes beni engelli sandı. Okuldaki arkadaşlar bile diyor sesin çok az çıkıyor ve engelliye benziyosun. Çok tipsizsin falan diyorlar. Hiç hayatımda sadece arkadaş olarak 1 kere kızla konuşmuştum. Başka kızla konuşmadım. Gitgide kötüleşiyorum. Yardım eder misiniz?

Hocam kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ileride bu meseleleri takmayacaksınız bile sevgili yapmak da öyle göründüğü gibi değil sizinle alay edenleri boş verin sizi siz olduğunuz için seven arkadaşlar edinin benim de tipim çok iyi değil ancak sohbetim ve bilgilerim arkadaş çevremde iş görüyor.

Bu dediğiniz boş teselli ve yalan çünkü adamı görmedin bile. Bu yok herkes güzeldir güzellik algısı olayı falan saçmalık ya güzelsindir ya değilsindir belli evrensel standartlar var işte kabul edin.

Edit: Arkadaş aşağıda hala hayatında görmediği insanlara güzelsin demeye devam ediyor :d

Tamam yahu hemen sinirlenmeyin bir daha yazmam olur biter.

Okulda bırakabileceğinizi sanmasam da ileride yüzünüze yakışacak bir sakal stili deneyebilirsiniz. Bunun dışında bakım yapabilir, yüz yağlarınızı azaltabilir, yüz hatlarınızı belirgin hale getirecek egzersizler yapabilirsiniz. Ayrıca size uyacak bir tarz bulup ona göre giyinebilirsiniz. Bu söylediklerimin dışında, kolay olmasa da öz güvenli olmanız oldukça önemli. Size tavsiyem, lütfen insanların dedikleriyle kendinizi üzmeyin. Elinizden geleni yaptıktan sonra, insanların sormadığınız halde dış görünüşünüz hakkında konuşmaları yalnızca karakterlerini belli edecektir.

Geri
Yukarı