Çok Düşük Sistemli Oyun Tavsiyesi

Arda_4707

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler arkadaşlar Technopat da yeniyim inşallah doğru açmışımdır konuyu. Şimdi benim çok kötü bir masaüstü bilgisayarım var aşağıya sistem özelliklerini yazacağım bana düşük sistemli oyunlar önerebilir misiniz? Sevdiğim oyunlardan size örnek vereyim; Assassin's Creed, Tomb Raider, Mafia 1-2, The Walking Dead, CoD, Dishonored, Hitman, Far Cry, GTA, Sleeping Dogs ve konu olarak hikayeli oyunları seviyorum. Aslında bu oyunlar genel olarak çoğu kişinin sevdiği oyunlar bende bu tarz oyunlar arıyorum başka örneklerde verebilirsiniz şimdiden bekliyor olacağım. :D

Sistem özelliklerim:

İşletim sistemi: Windows 7
Ram/Bellek: 4 GB RAM.
İşlemci: Intel Celeron G1820 2.70 GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8350.
Alan: 465 GB (310 GB boş)

Herkese iyi günler arkadaşlar Technopat da yeniyim inşallah doğru açmışımdır konuyu. Şimdi benim çok kötü bir masaüstü bilgisayarım var aşağıya sistem özelliklerini yazacağım bana düşük sistemli oyunlar önerebilir misiniz? Sevdiğim oyunlardan size örnek vereyim; Assassin's Creed, Tomb Raider, Mafia 1-2, The Walking Dead, CoD, Dishonored, Hitman, Far Cry, GTA, sleeping dogs ve konu olarak hikayeli oyunları seviyorum. Aslında bu oyunlar genel olarak çoğu kişinin sevdiği oyunlar bende bu tarz oyunlar arıyorum başka örneklerde verebilirsiniz şimdiden bekliyor olacağım. :D

Sistem özelliklerim:

İşletim sistemi: Windows 7
Ram/Bellek: 4 GB RAM.
İşlemci: Intel Celeron G1820 2.70 GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8350.
Alan: 465 GB (310 GB boş)

Left 4 Dead serisini oyna. Mükemmel.

Geri
Yukarı