Çok eski müzik setini bilgisayara nasıl bağlanır?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba. Evde senelerdir yatan bir müzik sistemi var ve bunu bilgisayarıma bağlayıp değerlendirmek istiyorum fakat bunu nasıl yapacağım? Sistemde ilk resimdeki görünen çıkışlardan başka hiçbir çıkış yok ve hoparlörlerinin kablo türünü bilmiyorum. Evde gitar olduğu için ses kartı da kullanıyorum bir işe yarar mı ses kartı?

IMG_20221218_134302.jpg

Ön tarafta ise sadece 1 tane kulaklık için çıkış var başka ne çıkış ve ne giriş. Bunu bilgisayara bağlamak için ne lazım?

IMG_20221218_135027.jpg

Müzik setinin modeli yanlış hatırlamıyorsam Vestel ms-270.

Merhaba. Evde senelerdir yatan bir müzik sistemi var ve bunu bilgisayarıma bağlayıp değerlendirmek istiyorum fakat bunu nasıl yapacağım? Sistemde ilk resimdeki görünen çıkışlardan başka hiçbir çıkış yok ve hoparlörlerinin kablo türünü bilmiyorum. Evde gitar olduğu için ses kartı da kullanıyorum bir işe yarar mı ses kartı?

Eki Görüntüle 1606177

Ön tarafta ise sadece 1 tane kulaklık için çıkış var başka ne çıkış ve ne giriş. Bunu bilgisayara bağlamak için ne lazım?

Eki Görüntüle 1606179

Müzik setinin modeli yanlış hatırlamıyorsam Vestel ms-270.

Hocam bilgisayar ya da başka bir cihazdan sesi bu cihaza aktarmak için AUX'in girişi olması lazım.
Diğer türlü yapamazsınız.

Dönüştürücü alabilirsiniz.
Hocam bilgisayar ya da başka bir cihazdan sesi bu cihaza aktarmak için AUX'in girişi olması lazım.
Diğer türlü yapamazsınız.
Cevaplar için teşekkür ederim fakat müzik setinde AUX girişi bulunmamakta, ön taraftaki giriş kulaklığa ses aktarıyor.

Cihazda Aux girisi yoksa yapamazsiniz. Icini acip radyo kartinin cikisina filan baglamaniz lazim ki bu da zahmetli isler.
Cihaz evde yatacağına kullanmayı daha çok istiyorum hocam, yüksek elektronik bilgisi gerektirmiyor ise yapabilirim.

Geri
Yukarı