Quad 9650 ve R7 240 darboğaz yapar mı?

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Ben işlemci alacağım. Quad 9650, benim ekran kartim R7 240. yüzde 49.1 darbogaz yapiyor. İyi mi kötü mü ve ben GTA 5 oynuyorum. GTA 5'te FPS düşüşü yaşanır mı?

Öncelikle selamünaleyküm. Ben işlemci alacağım. Quad 9650, benim ekran kartim R7 240. yüzde 49.1 darbogaz yapiyor. İyi mi kötü mü ve ben GTA 5 oynuyorum. GTA 5'te FPS düşüşü yaşanır mı?
İnternet sitelerinden yani darboğaz hesaplayıcı gibi sitelerinden baktıysanız kulak asmayın ancak darboğaz olur mu fikrim yok.

GTA VI ne kadar iyi oynatır bilmiyorum ama darboğaz yapmaz.

Bir şey değiştirmenize gerek yok sisteminiz şu an iyi hocam, darboğaz sorunu yok sitelere güvenmeyin Gta 5 içinde gayet ideal bir sistem.

İlla yükseltme yapmak istiyorum diyorsanız ram takviyesi yapabilirsiniz

GTA 5 de takılmalar yaşıyorum işlemci değişirsem düzelebilir 4 GB RAM'im var.

Hocam Q9650 LGA775'in en iyi islemcilerinden biri Extreme modeller ve Xeon'lar disinda takilmalar muhtemelen ekran karti kaynakli ve RAM de yetersiz gibi.

Anakartiniz G31 chipset ise G41 P45 chipsetli bir anakarta gecerseniz iyi olur RAM'i 8 GB yapabilirsiniz.

Ekran kartini da GTX 750 750 Ti veya GT 1030 alirsaniz isinizi rahatlikla gorur diye dusunuyorum.

Isterseniz islemciye hafif bir o.c da yapabilirsiniz.

3.5 civarlarina getirebilirseniz iyi olur.

Ama stok hali ile de RAM ve ekran karti takviyesi ile rahatlikla is gorur.

Geri
Yukarı