Çok fazla bilgisayar bu kullanıcı sürümünü hesaplarına erişmiş

byakorali53

Kilopat
Yer
RİZE
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
2 Gün içinde 2 kere format atmak zorunda kaldım bilgisayarıma ve 2. Kurulum sonunda. Origin üzerinden oyunlarıma girmeye kalktığımda böyle bir uyarı alıyorum. ( Too many computers have accezsed this accounts version of DisplayName ) Yardımcı olursanız sevinirim. Sinirden bilgisayarı kırmaz isem tabii.

originreport1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin pek kullanmadım ama şifre değiştirmek, 1 den fazla PC nin bağlı olma sorununa çözüm olur gibi geliyor. En azından denenebilir bir yol.

yok mu yardım edebilecek biri. origin ile iletişime geçtim. şifre değiştirmemin sorunu çözeceği söylendi ve çözüldü de. fakat oyunu kapatana kadar. yeniden açmak istediğimde bekliyor o şekilde başlamıyor. tekrar şifre değiştirdim. giriş doğrulaması vs. hepsini yaptım tekrar ilk çalıştırmam da girdi oyuna. ama şimdi yine açılmıyor. muhatap yok ya kafayı yemek üzereyim.

Benim aklıma gelen tek yol şifre değişimiydi, Origini daha sık kullananan birileri görür mesajı umarım yardımcı olurlar.

yok mu yardım edebilecek biri. origin ile iletişime geçtim. şifre değiştirmemin sorunu çözeceği söylendi ve çözüldü de. fakat oyunu kapatana kadar. yeniden açmak istediğimde bekliyor o şekilde başlamıyor. tekrar şifre değiştirdim. giriş doğrulaması vs. hepsini yaptım tekrar ilk çalıştırmam da girdi oyuna. ama şimdi yine açılmıyor. muhatap yok ya kafayı yemek üzereyim.
hocam problemi çözdünüz mü bugün fıfa 21 oynarken de bana da aynı hatayı veriyor

Bende de aynı sorun var oyunu indirdim aynı hatayı aldım bütün yolları denedim fakat hiçbir şekilde başarı elde edemedim. Bu sorunu daha önce yaşayan var mıdır acaba çözümünü yazarsa cidden çok güzel olur.

Geri
Yukarı