Çok fazla küfür etmeye başladım

Ben de günlük hayatta çok küfür eden bir insanım, hala ediyorum. Önemli olan nerede edeceğini bilmek, sen her ortamda dümdüz gidiyorsan olmaz. Boks ya da dövüş sporları onerebilirim sinirini atmak için. Al eve bir tane boks torbası küfür ede ede yumrukla dur. 😃

Merhabalar hocalarım direkt konuya gireyim.

Yaşım 15 fakat bu aralar çok fazla küfür etmeye başladım. Hayal gücüm ile artık küfür etmeye başladım. Son 1 aydır ful küfür ediyorum durmaksızın aşırı sinirlenen bir insanım aile olarak genimizde var fakat ben artık arşa çıkmaya başladım küfürde. Kendime hakim de olamıyorum sinirden sinirlendiğim de bağırmak veya bir cisime vurmak istiyorum fakat zarar da vermek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Çok sorun olmaya başladı.

Son 1 aydır böyle olmuş bulunmaktayım her ne kadar irademi küfür konusunda yatıştırmaya kalkışmaya denesem de başaramıyorum.
Psikiyatriste gitmeyi denemelisin.

Normalde aşırı sakin bir bireyim fakat artık sakinlik beni durduramıyor küfür etmesem gidip bir eşyaya veya cisme fiziksel kuvvet uygulamam gerekiyor hatta bir ara o kadar sinirlenmiştimki küfür ede ede odamın penceresine yumruk atmıştım kan içinde kalmıştı elim fakat yine sinirim gitmemişti.

Geri
Yukarı