Çok fazla terlemek

cuve

Hectopat
Açık renkli eşofman giyemiyorum. Kışta olsa yaz da olsa hemen terliyor ve ter belli oluyor altıma yapmış gibi gözüküyorum. Artık siyah renk eşofman giymekten bıktım yardım eder misiniz?

Açık renkli eşofman giyemiyorum. Kışta olsa yaz da olsa hemen terliyor ve ter belli oluyor altıma yapmış gibi gözüküyorum. Artık siyah renk eşofman giymekten bıktım yardım eder misiniz?
Ter bezlerinde problem olabilir ya da yaş gençse ergenlikten olabilir. Ya da metabolizman hızlı çalıştığı için de terliyor olabilirsin. Doktora görünmeni tavsiye ederim.

Kiloluysanız kilo verin hocam.
Dostum sağlık sorunları utanılacak bir şey değil. Ben senelerdir karın ağrısı çekiyor ve acile/doktora görünüyorum. Artık onlarla beraber arıyoruz sorunu, yapacak bir şey yok :D
Benimde lisedeyken karnım ağrıyordu sürekli meğer psikolojikmiş, okulu sevmediğim için :D

Ya şu an biraz fazla kilom var da kilo yokken de vardı bu sorun. Siz midenizi gösteriyosunuz ben yanakları.

Hocam evde otururkende terliyor musunuz? Yoksa sadece okulda ya da dışarıda mı terliyorsunuz?

Geri
Yukarı