Çözüldü Çok Güzel Hareketler Bunlar 1 şeftali skeci hangi bölümde?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Galerimi deşmekle meşgulken böyle bir skeci indirdiğimi gördüm. Bir ara izlemiştim ama şu an bulamıyorum. Skeç şöyleydi: 2 kavgalı çift psikoloğa gider. Bir ara kadın, kocasının yanında şeftali der. Adam şeftaliden iğrendiği için kafayı yer ve iğrenir. Devamında kavga ediyorlar, psikolog da durdurmak için saçma sapan bir rahatlama hareketi yapıyordu. Hangi bölümde bu skeç? Çok Güzel Hareketler Bunlar gurmelerini bekliyorum. :D

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1. sinde hocam. Benim aradığım eski ÇGHB'de var.

Teknoloji forumunda teknoloji dışında her türlü konu açıldığı için aktiflik düşüyor. İki öneride bulunana da ban ya da mute atıyor yönetim.
Ne?

1. sinde hocam. Benim aradığım eski ÇGHB'de var.

laptopdakiamdişlemci dedi:
Teknoloji forumunda teknoloji dışında her türlü konu açıldığı için aktiflik düşüyor. İki öneride bulunana da ban ya da mute atıyor yönetim.

Ne?

Bu dayının sıkıntısı ne ki acaba? Technopat gibi bir yerde aktiflik düşüyor dedi ya adam. Ne yaşıyorsun hocam? Ayrıca sadece teknoloji forumu mu burası?!?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı