Çok Hesap Açtığım İçin Özür Dilerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İsimliOyuncu

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
@MF Abi o kadar hesap açtım kusura bakma, seni de çok yordum ama ilk kez ekran kartı alacağımdan çok soru sordum. Bende biliyorum ama bazıları yetmez, bazıları yeter dedi, o yüzden. Sen tecrübelisin, sen bilirsin sana 3 tane soru sorayım. Lütfen cevaplarsan sevinirim. Artık senide yormayacağım, bu son hesabım.
  1. Psu 12V kanalından 168 watt güç veriyor ve 14 amper yazıyor. R7 240 kaldırır mı?
  2. Motherboards - M2N-MX - ASUS anakartım bu. R7 240 ekran kartıyla uyumsuzluk sağlar mı?
  3. Amd Athlon 64 x2 dual core processor 4000+ işlemciyle dar boğaz oluşur mu? Cevaplarsan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuralları okusan ne sen bu kadar uğraşaktın, ne de biz seni sürekli takip edecektik. Niye işini zorlaştırıp bizim değerli vaktimizi çalıyorsun? Senin hesaplarını tek tek tespit edip, birleştirene kadar biz en az 3-5 konuyu düzenlemiştik. Ama sen 1 gün sabredemeyip sürekli cevap istediğin için şimdi Haziran'a kadar cezalısın.

Sırf cevapsız kalmasın ve bir daha da sorma diye cevaplıyorum.
  1. Evet, kaldırır.
  2. Anakart çok eski. Onun daha da zayıflatılmış bir sürümünü kullanıyordum. Hiç kalkışma derim.
  3. O işlemcinin bir üstü olan 4200+'a sahibim. Dar boğaz yapacak, emin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı