Çok korkunç film önerisi

Türk yapımı korkunç olmayan korku filmlerini izlemeni önermem. Ruhlar Bölgesi veya Annabellenin 2.filmini izleyebilirsiniz. İlk filme nazaran 2.film oldukça korkunçtu bana göre.

Ben de böyle bir konu açacaktım. Hazır konusu açılmışken buradan tavsiye isteyeyim.

Benim aradığım da aynı şekilde iyi bir korku filmi. Fakat ruhani varlıklar cidden beni korkutmuyor. Korku Seansı, Ruhlar Bölgesi gibi filmleri izledim ama cidden korkutmuyor. Korku Seansı yine bir derece fakat yine istediğim gibi değildi. Özellikle Dabbe ise tamamen saçmalık. Böyle filmler aramıyorum.

Benim aradığım ruhani varlıklar yerine cidden üzerinde kafa yorulmuş bir film arıyorum. Bugüne kadar çoğu korku filmini izlemişimdir. Fakat aralarında sadece bir tanesi tam istediğim gibiydi ama onun ismini hatırlamıyorum. Seneler önce izlemiştim. Bir daha böyle film bulamadım. Fakat ruhani varlıklı ama yine güzel bir konusu olan varsa önerebilirsiniz. Genelde ruhani konuları ele alan filmlerin ilerleyişi birbirine benziyor. O yüzden can sıkıcı hale geliyor.

Güzel korku filmi varsa iyi olur. Son iki haftadır site site film tavsiyelerine bakıyorum ve fırsat buldukça tavsiye edilenleri izliyorum fakat istediğim gibi bir film yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı