Çok popüler olup, beğenmediğiniz oyunlar, oyun türleri neler?

Çok popüler olup, sizin beğenmediğiniz oyunlar, oyun türleri neler?

Öncelikle kendi fikrimi söyleyeyim popüler olup beğenmediğim: GTA V (beğeniyorum ama abartılıyor diye düşünüyorum.)
Oyun türü olarak ise Online oyunlar diyebilirim. Kendim çok severim Online fakat tek bir oyuna dalıp yıllarca onu oynayan tayfayı anlayamıyorum. Max 1,5 ay oynanır benim için Online oyun.

Özellikle şu Online tayfa gelsin bakalım bu konuya 😀
Online oyun oynamak çocuk büyütmek gibidir.

Düşe kalka zorluklar içinde büyüttüğün şeyin büyüyünce başardıklarını görünce mutlu olursun.

Yani anlayamadığın şeye emek deniyor :)

Spiderman oyunları
AC serisi
Elden ring ( başladım 10dk sonra sildim )
Valorant ( kitlesi tam bir kanser )
Minecraft ( çocuk oyunu )
CS go veya 2 neyse ( CS 1.5 den sonrası leş bence )

Spiderman oyunları
AC serisi
Elden ring ( başladım 10dk sonra sildim )
Valorant ( kitlesi tam bir kanser )
Minecraft ( çocuk oyunu )
CS go veya 2 neyse ( CS 1.5 den sonrası leş bence )
Hocam diğerleri neyse de Assassin's Creed serisine nasıl alışamadınız anlamadım. Her oyunu farklı bir tat veriyor insana: Ben çok severim şahsen.

Hocam diğerleri neyse de Assassin's Creed serisine nasıl alışamadınız anlamadım. Her oyunu farklı bir tat veriyor insana: Ben çok severim şahsen.
İlgi çekici gelmiyor hocam. Zaten her sene bir seri çıkarır oldular ama ortada wow dedirten birşey de yok. AC oynayanlarda beğenmiyorlar zaten :) 10 seri oynayan adam 1-2 tanesini beğeniyor.

Yok hocam, ya bunun sebebi oyunun kitlesi oldu. Spoiler yememek adına oyun videolarını asla izlemem, bu oyunuda çıktığı günden bu yana hiç izlemedim ancak yazılanlardan gördüğümde beklentim aşırı yükselmişti. Muhtemelen bu beklenti ile değil de normal bir şekilde oyuna girsem daha fazla etkilerdi.
Hocam eğer hikayeyi hatırlıyorsanız girin oynayın, hatırlamıyorsanız baştan başlayın. Gerçekten oynadığınıza değecek bir oyun.

İlgi çekici gelmiyor hocam. Zaten her sene bir seri çıkarır oldular ama ortada wow dedirten birşey de yok. AC oynayanlarda beğenmiyorlar zaten :) 10 seri oynayan adam 1-2 tanesini beğeniyor.
AC'nin bütün oyunlarını sevmen zaten imkansız. Çünkü her oyun seni farklı bir temaya götürüyor. Hangi oyunu seveceğin biraz da sana kalmış. Zaten hepsinin oynanışı birbirini çok benziyor ve kötü değiller. Amaç sadece temaya bağlanabilmekte yatıyor. Ayrıca AC oynayanlar en son çıkan Mirage'i beğenmedi çünkü baya sıkıcı bir oyundu. Ondan önceki Origins, Odyssey ve Valhalla çıktıklarında sevilmiş oyunlardı.

Peki sen ne oynuyorsun dersen yaşım 30. Son 15 senedir mmorpg tabanlı oyunlar oynadım. Birazda MOBA.

Son zamanlarda da palworld oynuyorum. Sıkılınca hikaye tabanlı birşeyler bakacağım artık. Bu arada mmorpg den gına geldi. İyi bir mmorpg çıkana kadar saldım rol yapma oyunlarını.

AC'nin bütün oyunlarını sevmen zaten imkansız. Çünkü her oyun seni farklı bir temaya götürüyor. Hangi oyunu seveceğin biraz da sana kalmış. Zaten hepsinin oynanışı birbirini çok benziyor ve kötü değiller. Amaç sadece temaya bağlanabilmekte yatıyor. Ayrıca AC oynayanlar en son çıkan Mirage'i beğenmedi çünkü baya sıkıcı bir oyundu. Ondan önceki Origins, Odyssey ve Valhalla çıktıklarında sevilmiş oyunlardı.
Doğru söylüyorsun ama dediğim gibi ilgi çekici gelmedi. O kadar videosunu izledim dur lan indirip oynayayım demedim hiç :)

Peki sen ne oynuyorsun dersen yaşım 30. Son 15 senedir mmorpg tabanlı oyunlar oynadım. Birazda MOBA.

Son zamanlarda da palworld oynuyorum. Sıkılınca hikaye tabanlı birşeyler bakacağım artık. Bu arada mmorpg den gına geldi. İyi bir mmorpg çıkana kadar saldım rol yapma oyunlarını.
Hayatımda hiç MMO-RPG oynamadım o yüzden sevmiyorum diyemeyeceğim. Genelde benim online oyunlara karşı bir önyargım olduğu için zaten hiç başlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı