Çok ucuza lego ürünler satan site güvenilir mi?

Cengiz41

Femtopat
Daha fazla  
Instagram'da gezerken lego titanic yapan bir adamın hikayesine denk geldim link vardı tıkladım lego ürünlerinin bulunduğu bir siteye girdim ve ürünler çok ucuzdu 10 dolar 15 dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Ödemeye baktığımda gayet resmi gibiydi Visa Mastercard PayPal gibi araçlar vardı. Sizce site dolandırıcı mıdır?

Eklediğim link çalışmadı 404 hatası verdi Chrome da aç dediğimde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-14-13-34-37-775_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-03-14-13-34-37-775_com.instagram.android.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Instagram'da gezerken lego titanic yapan bir adamın hikayesine denk geldim link vardı tıkladım lego ürünlerinin bulunduğu bir siteye girdim ve ürünler çok ucuzdu 10 dolar 15 dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Ödemeye baktığımda gayet resmi gibiydi Visa Mastercard PayPal gibi araçlar vardı. Sizce site dolandırıcı mıdır?

1299 dolardan 9.9 dolara kim düşürmüş öyle 😁 dolandırıcı site gibi duruyor alışveriş yapmayın bunlar normal indirim değil böyle fiyatlar olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı