Satılık Çok Ucuza Steam Profil Ödülleri - Point Shop

sergun

Hectopat
Şu anda satış yapmamaktayım, gerektiği zaman konu tekrar güncellenecektir.

Selamlar,

Steam üzerinde istediğiniz herhangi bir içeriğinize ya da profilinize Steam Point Shop üzerinden istediğiniz award (ödülü) oldukça uygun fiyata yollayabilirim. Ödemenin ardından anında teslimat şeklinde işlem gerçekleştirilir, birden fazla alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri:
Banka EFT/Havale - Enpara/Finansbank kullanıyorum.
Papara
Tosla

1608670013418.png

• 300 puanlık olanlar (Deep Thoughts, Heartwarming, Hilarious) - 1.25 TL
  • 600 puanlık olanlar (Treasure) - 2.25 TL
  • 1200 puanlık olanlar (Mind Blown) - 4.25 TL
  • 2400 puanlık olanlar (Golden Unicorn) - 8.25 TL

Mevcut bakiye: 130k puan
1608670192821.png

Referanslar:
Satılık - Steam Gift Tüm Oyunlara Ek %22 İndirim - Cyberpunk 190 TL konumdaki referanslara ve
DH Referansları bakabilirsiniz.

Sorunuzu anlayamadım, puan değil; istediğiniz award geliyor.
Ödül alan kişi de ödülü aldıktan sonra yaptığı alışverişlerden belli bir miktarda puan alıyor. Örneğin ben arkadaşıma 300’lükten attım arkadaşım da 100 puan kazandı.

Ödül alan kişi de ödülü aldıktan sonra yaptıpı alışverişlerden belli bir miktarda puan alıyor. Örneğin ben arkadaşıma 300’lükten attım arkadaşım da 100 puan kazandı.
Öyleyse o kısmı bilmiyorum, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Diğerlerinde de aynıysa 1/3 oran oluyor, 2400'lük atınca 800 daha gelir aynı orandaysa.

Selamlar,

Steam üzerinde istediğiniz herhangi bir içeriğinize ya da profilinize Steam Point Shop üzerinden istediğiniz award (ödülü) oldukça uygun fiyata yollayabilirim. Ödemenin ardından anında teslimat şeklinde işlem gerçekleştirilir, birden fazla alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri:
Banka EFT/Havale - Enpara/Finansbank kullanıyorum.
Papara
Tosla

Eki Görüntüle 795954

• 300 puanlık olanlar (Deep Thoughts, Heartwarming, Hilarious) - 1.25 TL
  • 600 puanlık olanlar (Treasure) - 2.25 TL
  • 1200 puanlık olanlar (Mind Blown) - 4.25 TL
  • 2400 puanlık olanlar (Golden Unicorn) - 8.25 TL

Mevcut bakiye: 130k puan
Eki Görüntüle 795957

Referanslar:
Satılık - Steam Gift Tüm Oyunlara Ek %22 İndirim - Cyberpunk 190 TL konumdaki referanslara ve
DH Referansları bakabilirsiniz.
Nasıl ulaşabilirim?

Merhaba Papara'dan 300 puanlık Deep Thoughts almak istiyorum size nasıl ulaşabilirim?

İşlevi olmayan profil ödüllerine bu fiyata alıcı bulamazsanız. Yine de indirim yapmayı düşünürseniz sırf görüntüsü için birden fazla alabilirim. Kararınız değişirse geri dönüş yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı