Çok Uzun Pil Ömrü: Acer Swift 5 İncelemesi

Matebook 14'te ışık sızması belası var. D16 güzel bir cihaza benziyor ancak Thunderbolt yok. Bu fiyat bandında güzel bir cihaz bence. Yanına 65W'lık güzel bir Type C adaptör ile mükemmel olur. MacBook için iade beklemesindeyim yeni M1 MacBook Air almayı planlıyordum ancak aklımı çelmiyor değil bu cihaz.

Matebook 14'te ışık sızması belası var. D16 güzel bir cihaza benziyor ancak Thunderbolt yok. Bu fiyat bandında güzel bir cihaz bence. Yanına 65W'lık güzel bir Type-C adaptör ile mükemmel olur. MacBook için iade beklemesindeyim yeni M1 MacBook Air almayı planlıyordum ancak aklımı çelmiyor değil bu cihaz.

Alıp Hackintosh kurman yok mu?
Işık sızması sorunu serviste hallediliyor genelde ama sorun sorundur.

Matebook 14'te ışık sızması belası var. D16 güzel bir cihaza benziyor ancak Thunderbolt yok. Bu fiyat bandında güzel bir cihaz bence. Yanına 65W'lık güzel bir Type-C adaptör ile mükemmel olur. MacBook için iade beklemesindeyim yeni M1 MacBook Air almayı planlıyordum ancak aklımı çelmiyor değil bu cihaz.

Bence M1 şimdi tercih edilmemeli. Programlar biraz daha oturmalı bence.

Bence M1 şimdi tercih edilmemeli. Programlar biraz daha oturmalı bence.
Kullandığım ve kullanacağım tüm programlar destekliyor o yüzden ona pek sorun gözü ile bakmıyorum.

Geri
Yukarı