Çok uzun süreli rüya görüyorum

ilovepattis

Centipat
Uyanalı çok olmadı. Neden uyandım onu da bilmiyorum. Rüya görüp görmediğimden bile emin değilim.
Kolay kolay mutlu olabilen birisi değilim ama geçirdiğim, sanırım, yaklaşık 7-8 ay çok zevkli ve hevesli geçirdiğimi hatırlıyorum.
[Şu an, 22 Kasım Perşembe, Saat 00.36]
Akşam üstüne dogru uyandım saat herhalde 8 falandı. Akşam yemeği için annem uyandırdı. Saat şu an 00.37. 22 Kasım perşembe.
Şimdi uzak kaldım ana konudan ama nasıl açıklayacağımı bile bilmiyorum. Çok kötü ve iğrenç hissediyorum. Sanki çok kötü bir şey olmuş ama bilmiyorum. Bilinmezlik içerisindeyim gibi.
[?]
Ben en son uyuduğumda yılbaşını kutladığımı, (o kadar güzeldi ki, hâla hatırlıyorum) hatta üzerinden aylar geçtiğini, yaz tatiline girdiğimizi bile hatırlıyorum. Çok mutluydum, eğleniyordum. Okulu hiç sevmem ama zevkli geliyordu. Gerçek gibi hissettiriyordu. Spora aktif olarak her gün giden birisiyim. Kendimin en iyi halini görmek istediğimi hatırlıyorum.
Yaz tatilinde (Rüyada?) bile hayalini kurduğum vücuda yaklaştığımı hatırlıyorum. Şu an öyle değil ama. Eski vücudumdayım bildiğin.
Gerçek miydi aslında onu bile bilmiyorum. Şu an bile gerçek hayatta mıyım, rüyada mıyım bilmiyorum, anlayamıyorum.
Aylar süren bir rüya gördüm sanırım. Bu ilk seferim de değil herhalde. Birkaç kez yaşadım ama bu kadar uzun değildi. Hiçbir şeyden emin değilim. Şu an mutlu değilim ama üzgüm de hissetmiyorum. Sadece çok kötü ve boş hissediyorum.
Bu gördüğüm şeyin rüya mı gerçek hayat mi oldugu kanitina varamadim tam olarak ama arkadaslarima bir konu hakkinda mesaj attim, (bir olayin yasanip yasanmadigina dair) ve öyle bir şeyin olmadığını ya da uyduruk bir şey olduğunu söylediler. Hâla anlayamıyorum. Kafam çok dağınık. Bunu yazma fikri nereden geldi onu bile bilmiyorum. Çok yorgunum, ama uyumak istemiyorum.
Tekrar yaşansın istemiyorum. Annemlere belli etmeden sordum zaten sorularımı.
Nasıl anlatsam bilemedim, yardım almam gerekiyor mu, ne yapacağım bilmiyorum.
Tekrar boş, sahte zamanlar geçirmek istemiyorum.
Güzeldi.
Ama böyle olmasını istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum, ben de böyle olaylar yaşadığımda çok ciddiye alırım fakat etkisi kısa sürer. Hemen etkisinden çıkarım, kendime geldiğimde o boşluk hissini yaşamışlığım çoktur. Sana tavsiyem ailene söyle ve psikolojik destek al. Çünkü bu kadar gerçekçilik algısı ve normalde mutlu olmana rağmen korkuya kapılıp paranoya duyman normal bir durum değil. Ben de psikolojik destek almadığım zamanlar için pişmanlık duyuyorum, cidden faydası oluyor. Çekincelerin varsa en azından 1-2 sefer için kendini zorla ve gitmeye çalış. Bana direkt ilaç tedavisine başlandı ve pek değişiklik olmadı 2-3 aydır kullanıyorum. Fakat dikkatimi toplamamda ilerleme hissediyorum. Bu tür şeyler yavaş ilerleyen ama hayatımızı kolaylaştıran şeyler bu yüzden destek almanı şiddetle tavsiye ediyorum. Sağlacakla kal...

Uyanalı çok olmadı. Neden uyandım onu da bilmiyorum. Rüya görüp görmediğimden bile emin değilim.
Kolay kolay mutlu olabilen birisi değilim ama geçirdiğim, sanırım, yaklaşık 7-8 ay çok zevkli ve hevesli geçirdiğimi hatırlıyorum.
[Şu an, 22 Kasım Perşembe, Saat 00.36]
Akşam üstüne dogru uyandım saat herhalde 8 falandı. Akşam yemeği için annem uyandırdı. Saat şu an 00.37. 22 Kasım perşembe.
Şimdi uzak kaldım ana konudan ama nasıl açıklayacağımı bile bilmiyorum. Çok kötü ve iğrenç hissediyorum. Sanki çok kötü bir şey olmuş ama bilmiyorum. Bilinmezlik içerisindeyim gibi.
[?]
Ben en son uyuduğumda yılbaşını kutladığımı, (o kadar güzeldi ki, hâla hatırlıyorum) hatta üzerinden aylar geçtiğini, yaz tatiline girdiğimizi bile hatırlıyorum. Çok mutluydum, eğleniyordum. Okulu hiç sevmem ama zevkli geliyordu. Gerçek gibi hissettiriyordu. Spora aktif olarak her gün giden birisiyim. Kendimin en iyi halini görmek istediğimi hatırlıyorum.
Yaz tatilinde (rüyada?) bile hayalini kurduğum vücuda yaklaştığımı hatırlıyorum. Şu an öyle değil ama. Eski vücudumdayım bildiğin.
Gerçek miydi aslında onu bile bilmiyorum. Şu an bile gerçek hayatta mıyım, rüyada mıyım bilmiyorum, anlayamıyorum.
Aylar süren bir rüya gördüm sanırım. Bu ilk seferim de değil herhalde. Birkaç kez yaşadım ama bu kadar uzun değildi. Hiçbir şeyden emin değilim. Şu an mutlu değilim ama üzgüm de hissetmiyorum. Sadece çok kötü ve boş hissediyorum.
Bu gördüğüm şeyin rüya mı gerçek hayat mi oldugu kanitina varamadim tam olarak ama arkadaslarima bir konu hakkinda mesaj attim, (bir olayin yasanip yasanmadigina dair) ve öyle bir şeyin olmadığını ya da uyduruk bir şey olduğunu söylediler. Hâla anlayamıyorum. Kafam çok dağınık. Bunu yazma fikri nereden geldi onu bile bilmiyorum. Çok yorgunum, ama uyumak istemiyorum.
Tekrar yaşansın istemiyorum. Annemlere belli etmeden sordum zaten sorularımı.
Nasıl anlatsam bilemedim, yardım almam gerekiyor mu, ne yapacağım bilmiyorum.
Tekrar boş, sahte zamanlar geçirmek istemiyorum.
Güzeldi.
Ama böyle olmasını istemiyorum.

Değişik hocam. Kısaca kafaya takıyorsanız ve bundan mutsuzsanız destek almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı