Çok yalnız olmak

Ralseiking

Hectopat
Arkadaşlar sizinle samimi bir arkadaş gibi konuşmak istiyorum. Köyde yaşıyorum, kimse beni sevmiyor. Suç bende, herkesi aşağılıyorum ama elimde değil. Bu savunma mekanizma gibi bir şeyim. Böyle her işle uğraşırım. Azıcık müzik, FL falan müzik yapmayı biliyorum, animasyon yapmayı biliyorum ve bununla hava atıyorum, her neyse. Mesele ben 8. sınıftaydım, bir 7 ay kadar önce ben önceki yaz tatilinden çalışmaya başlamıştım ama felaket böyle yat, kalk, çalış misali okyanus serilerini bitirdim ama bununla çok hava attım ve inanmayacaksınız ama benim gözlerimde tespit edilemeyen bir hastalık ortaya çıktı. Hastalığın tedavisi yok. Sadece mutlu, moralli olmam gerekmiş ama ben 6 ay öncesinden bu tarafa düzelmeyen gözlerimi düzeltemedim. Velhasılkelam LGS'den çok düşük not aldım ama felaket çalıştım fen lisesi tutturmayı düşünüyordum ama rezalet bir lise geldi. Hala gözlerim bozuk, okullar açılıyor ama hala benim aklımda yalnızlık arkadaşsızlık ve lisenin kötü olması nedeniyle moralsizlik var. Siz değerli arkadaşlarımın bana yardımcı olmasını bekliyorum. Size şu anda yazamayabilirim ama elbet bir gün okumaya çalışırım, moralinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
bununla çok hava attım ve inanmayacaksınız
Sessizce ve sıkı çalış, bırak başarıların konuşsun diye bir söz var. Tam olarak sana uymayan bir söz.

Eğer bir işte iyiyseniz, bir şekilde rakiplerinizden sıyrılıyorsanız ve kendinizi kanıtlıyorsanız er ya da geç bu durumun farkına varılır. Bir insan sürekli kendini övüyorsa ve bu övgülerinde haklı dahi olsa insanlar o kişilerden fazla hoşlanmaz. Her zaman mütevazi, alçak gönüllü insanlar tercih sebebidir.

Bu durumda yalnız kalmana şaşırmamak lazım. Benci değil, bizci ol. Faydalarını görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı