Çok yalnız olmak

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere çok yalnızım. Arkadaş çevrem var fakat sürekli satıyorlar beni. Eskiden abimle oyun falan oynardık, şimdi o da yok. Abimi kaybettiğim için... Kızlarla konuşamıyorum, benimle dalga geçiyorlar. Sadece bazı arkadaşlarım sayesinde kızlarla konuşabiliyorum. Sosyal'e de yalnızlığımı atmak için giriyorum zaten. Ama yapamıyorum. Daha bugün arkadaşlarım benimle dalga geçtiler sevgili muhabbeti açılınca... Ne yapabilirim bu durumlar karşısında? Onları takmıyorum zaten.

Kardeşim hayat inişlerle çıkışlarla doludur bazen arkadaş çevren çok olur benim çok kız arkadaşım vardı çıkma teklifi edenlerin çoğunu reddederdim şu an sevgili yapmaya çalışıyorum fakat yapamıyorum bir gün olur düzelir her şey hayat böyle dört dörtlük olmuyor maalesef kafana takma.

Hocam son aylarda bayağı kilo verdim, boyum 1.56, kilom 40. kaç kg dumbell kaldırmamı önerisiniz?

Daha gelişme çağındasın asıl boy atma yaşına gelmemişsin ona takma, arkadaşlarında dediği gibi eğer kendine yatırım yaparsan, özellikle kişisel olarak spor, kitap vb zaten hayat kaliten çok iyi artar. Lise 1 desin sanırım lise ortamında böyle giriş yapman daha iyi olur, o dalga geçenlerde bir halt yapamazlar sana tepkini koy yeter.

Geri
Yukarı