Çok yalnız olmak

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim üzere çok yalnızım. Arkadaş çevrem var fakat sürekli satıyorlar beni. Eskiden abimle oyun falan oynardık, şimdi o da yok. Abimi kaybettiğim için... Kızlarla konuşamıyorum, benimle dalga geçiyorlar. Sadece bazı arkadaşlarım sayesinde kızlarla konuşabiliyorum. Sosyal'e de yalnızlığımı atmak için giriyorum zaten. Ama yapamıyorum. Daha bugün arkadaşlarım benimle dalga geçtiler sevgili muhabbeti açılınca... Ne yapabilirim bu durumlar karşısında? Onları takmıyorum zaten.

Öncelikle başın sağ olsun.

Bazen bir şeyi ne kadar kovalarsan kaçar, böyle durumlarda kovalamakla enerji tüketmek ise enerjiyi saklamak daha iyi olur. Forumda takılıyorsun zaten, bir yere kadar kafan oyalanıyor ve ister istemez bir şey öğreniyorsun. Enerjini öğrenmek veya kısaca kendin için harcayabilirsin.

Kendini yeniden keşfedebilirsin belki bu süreçte, yeni şeyler öğrenip onlar üzerinde durabilirsin. Biraz sosyaldeki mesaj dağılımlarına baktım, internet erişimine yazmışsın çoğunlukla. Programlama gibi kategorilere kendini atarak zamanını programlama ile de öldürebilirsin.

Fazla arkadaş bir şey değil, emin ol çoğu kız da bir şey değil. Bazı kızlar var beni eşcinsel yapar o derece, kendine yatırım yapmalısın. Arkadaş bulamıyorsan kovalama, kovaladıkça kaçar her şey; kızlar da.

Hala değişmek için şansın var, ben 19 yaşındayım artık zor değişirim. Spora başla, kas yap, klas giyin, genel kültürünü geliştir, arkadaş az olsun öz olsun, zaten bunları yaptığın zaman kızlar bakacaktır.

Hocam son aylarda bayağı kilo verdim, boyum 1.56, kilom 40. Kaç kg dumbell kaldırmamı önerisiniz?

Geri
Yukarı