Çok yalnızım

Bana kalırsa büyük hata olmuş. Zaten asosyal biriyken, bir de açık liseye geçip iyice asosyal olmak çok saçma. Bir an önce nakil aldırın derim.
Ben öyle düşünmüyorum hayatımda aldığım en doğru karar. Okulda yaşadıklarımı anlatmadım uzun olur kimse okumaz diye ama okulda 1 tane arkadaşım yoktu öyle diyim orda da dışlandım. Geri dönmeyi düşünmüyorum.

Ben öyle düşünmüyorum hayatımda aldığım en doğru karar. Okulda yaşadıklarımı anlatmadım uzun olur kimse okumaz diye ama okulda 1 tane arkadaşım yoktu öyle diyim orda da dışlandım. Geri dönmeyi düşünmüyorum.

Farklı bir okul yok mu şehrinizde? Kusura bakmayın da sosyal ortamlara girmeden nasıl sosyalleşmeyi düşünüyorsunuz? Ya spor, ya okul, ya iş ya da satranç kulübü vs. Başka türlü sosyalleşmek imkansız.

Anladım ben hocam bahane bulmanıza gerek yok.

Ben kötü de oynamıyorum ama işte dediğiniz gibi herkes arkadaşıyla girmek istiyor tanımadığı biriyle oynamayı istemiyorlar.

16 Yıl oldu daha öyle birisiyle karşılaşamadım çok umudum yok. Belki üniversiteye gidebilirsem orda olur şuan 2 yıl daha evdeyim aynı şekilde.
21 yıl oldu birisiyle tanıştım. O da tam yalnızlığımı gidermedi fakat sabır erdemdir dediğim gibi.

Farklı bir okul yok mu şehrinizde? Kusura bakmayın da sosyal ortamlara girmeden nasıl sosyalleşmeyi düşünüyorsunuz? Ya spor, ya okul, ya iş ya da satranç kulübü vs. Başka türlü sosyalleşmek imkansız.
İnsanlar kendiliğinden bana gelse olmuyor mu :D

Bu arada farklı bir okula gitsem de bir şey değişmez sosyal anksiyetem var.

İnsanlara davrandıkları gibi davranacaksın. Yoksa seni saf yerine koyup her istediğini yaparlar, yaptırırlar.

Çok haklı bu arada nasıl gaddarlarsa sende öyle olacaksın çok saçma şekilde sana yanaşıyorlar.

İnsanlar kendiliğinden bana gelse olmuyor mu :D

Bu arada farklı bir okula gitsem de bir şey değişmez sosyal anksiyetem var.

Çok bencil bir yaklaşım sadece kendini düşüneceksin bu hayatta sonuçta bir gün yolları ayıracaksın hayatında bir daha karşına çıkmayacaklar hemen hemen o yüzden çok takma ama tamamen boş vermede.

Bugün yaşadığım olayı anlatayım sana. LoL oynayacaktım tek girmeyim birini bulayım dedim lolturkiye dcsinde en az 20 kişiye mesaj attım çoğu cevap bile vermedi birisi verdi yemek yiyeceğim dedi 1 saat bekledim sonra bir şey demeden engelledi. Sonra bir takım buldum 5 kişi girecektik arkadaşları geldi beni takımdan attılar.

Ben ne yapayım bilmiyorum bu kadar istenmeyen bir insan olamaz hiçbir şey de yapmıyorum ha öyle kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.

Kardeşim LoL Türkiye veya bunun gibi çok kalabalık sunucular değil de daha az kişilerin olduğu, daha samimi ortamların olduğu sunucularda takılman daha iyi olur bu tarz yerlerde zaten düzgün insan olma olasılığı çok düşük. Hele ki klavye zorbalarının bu kadar arttığı bu dönemde imkansız gibi bir şey.

Bugün yaşadığım olayı anlatayım sana. LoL oynayacaktım tek girmeyim birini bulayım dedim lolturkiye dcsinde en az 20 kişiye mesaj attım çoğu cevap bile vermedi birisi verdi yemek yiyeceğim dedi 1 saat bekledim sonra bir şey demeden engelledi. Sonra bir takım buldum 5 kişi girecektik arkadaşları geldi beni takımdan attılar.

Ben ne yapayım bilmiyorum bu kadar istenmeyen bir insan olamaz hiçbir şey de yapmıyorum ha öyle kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.

Dostum Discord varsa seninle sohbet edip oyun oynamak isterim.

Geri
Yukarı