Çok yalnızım

Daha fazla  
Ben dünyanın en yalnız adamıyım. Annem dışında kimseyle konuşmam yok. Açık lisede okuyorum. Sabah bilgisayar başına geçiyorum ve akşama kadar öyle takılıyorum. Evden dışarı çıkmıyorum. Arkadaşım vs yok zaten nasıl edineceğimi de bilmiyorum. Dershaneye yazdırdı babam ama orada da zorbalığa uğradım öğretmen ve öğrenciler tarafından orayı da bıraktım. 16 yaşımda hayattan soğudum. Normalde kafama takmıyordum ama bugün oyunda bile dışlanınca içime oturdu. Neden bu kadar istenmiyorum anlamıyorum.

Son düzenleme:
Ben dünyanın en yalnız ada mıyım? Annem dışında kimseyle konuşmam yok. Açık lisede okuyorum. Sabah bilgisayar başına geçiyorum ve akşama kadar öyle takılıyorum. Evden dışarı çıkmıyorum. Arkadaşım vs yok zaten nasıl edineceğimi de bilmiyorum. Dershaneye yazdırdı babam ama orada da zorbalığa uğradım öğretmen ve öğrenciler tarafından orayı da bıraktım. 16 yaşımda hayattan soğudum. Normalde kafama takmıyordum ama bugün oyunda bile dışlanınca içime oturdu. Neden bu kadar istenmiyorum anlamıyorum.

Reis sanalda arkadaş ara ya oynadığın oyunlarda falan mesela o kişiyle 2-3 gün oyna zaten aran iyileşir.

Reis sanalda arkadaş ara ya oynadığın oyunlarda falan mesela o kişiyle 2-3 gün oyna zaten aran iyileşir.
Bugün yaşadığım olayı anlatayım sana. Lol oynucaktım tek girmeyim birini bulayım dedim lolturkiye dcsinde en az 20 kişiye mesaj attım çoğu cevap bile vermedi birisi verdi yemek yiycem dedi 1 saat bekledim sonra bir şey demeden engelledi. Sonra bir takım buldum 5 kişi girecektik arkadaşları geldi beni takımdan attılar

. Ben ne yapayım bilmiyorum bu kadar istenmeyen bir insan olamaz hiçbir şey de yapmıyorum ha öyle kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.

İnsanlara nasıl yaklaştığın önemli ve eğer sana kötü davranan varsa da kafana çok takmamalısın. Eğer sen iyi davrandığın halde insanlar sana kötü davranıyor ise salla geç. İllaki kafa dengi birisi çıkar karşına. İnsanlara samimi ve dürüst yaklaşmayı dene. İçine kapanık ve sessiz olursan zaten arkadaş edinemezsin.

Normal şartlarda kendi çaban olmadığı sürece hiçkimse arkadaşsız kalamaz. Bir yerlerde bir hata yapıyor olmalısın ya da eksik bir şeyler yapıyor olmalısın.

Bugün yaşadığım olayı anlatayım sana. LoL oynayacaktım tek girmeyim birini bulayım dedim lolturkiye dcsinde en az 20 kişiye mesaj attım çoğu cevap bile vermedi birisi verdi yemek yiyeceğim dedi 1 saat bekledim sonra bir şey demeden engelledi. Sonra bir takım buldum 5 kişi girecektik arkadaşları geldi beni takımdan attılar.

Ben ne yapayım bilmiyorum bu kadar istenmeyen bir insan olamaz hiçbir şey de yapmıyorum ha öyle kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum.

Reis LoL'de klasik olaylardır lobiden kicklenmek ben bazen kuzenimi falan da kickliyorum bir şey demeden ki arkadaşım da olsa aynısı yaparım ya boş lanenin maini gelmiştir ya da daha iyi oynayan birisi solo maç at oynayışından seni eklerler ya da sen birilerini eklersin DM'den mesaj atmak çok değişik bir olay bence.

Geri
Yukarı