Çok yenilmesine rağmen kilo alınamıyor

Ratix

Femtopat
Daha fazla  
Fitness'a yeni başladım, uzun zamandır kilo almayı planlıyorum ama bir türlü kilo alamıyorum. Yağ içermeyen ne bulursam evdeki her şeyi yiyorum ama kilom ayni, uzunluğum; 1.65, kilom: 60.

Yağ oranım: %11 falan, sizce nasıl kilo alabilirim? Cici bebe, keçiboynuzu taktiğini de uyguluyorum birkaç gündür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fitness'a yeni başladım, uzun zamandır kilo almayı planlıyorum ama bir türlü kilo alamıyorum. Yağ içermeyen ne bulursam evdeki her şeyi yiyorum ama kilom ayni, uzunluğum; 1.65, kilom: 60.

Yağ oranım: %11 falan, sizce nasıl kilo alabilirim? Cici bebe, keçiboynuzu taktiğini de uyguluyorum birkaç gündür.

Kilo almak makarnaya veya ete abanmak değil. Zengin beslenmek demektir. Karbonhidrat, vitamin, protein gibi şeyler tüketmektir. Keçi boynuzu doğru bir yöntem ama cicibebe sağlıksız bir şeydir.

Su içmeyi aksatmayın.

Kilo almak makarnaya veya ete abanmak değil. Zengin beslenmek demektir. Karbonhidrat, vitamin, protein gibi şeyler tüketmektir. Keçi boynuzu doğru bir yöntem ama cicibebe sağlıksız bir şeydir.

Elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum 😅

Sabret alacaksın. Bir süre sonra miden genişler sonra alırsın.

Daha yeni başladım ama kilo düşüşü oluyor o yüzden devam.

Su içmeyi aksatmayın.

Çok içmiyordum, deneyeceğim. 👍

Bence boyuna göre kilon gayet uygun, ayrıca Fitness'a yeni başladım demişsin kilo almak ve vermek bir süreç. Sağlıklı bir şekilde kısa sürede kilo alamazsın vücuduna buna alışması için biraz zaman tanı.

Geri
Yukarı