Çok zayıf olmama rağmen polis olabilir miyim?

Güvenliği sağlayacak birinin kapı gibi olması lazım. 80-90 kilo bir suçlunun karşısında nasıl duracaksın? Olası bir silahsız arbedede durdurabilecek misin?

Alırlar ya da almazlar diyemem fakat, bence belirli bir kilonun ve boyun altındaki insanları almamalılar.

Güvenliği sağlayacak birinin kapı gibi olması lazım. 80-90 kilo bir suçlunun karşısında nasıl duracaksın? Olası bir silahsız arbedede durdurabilecek misin?

Alırlar ya da almazlar diyemem fakat, bence belirli bir kilonun ve boyun altındaki insanları almamalılar.
Göbekli polislerden falan haberin yok herhalde senin. 70-80 kilo, fit bir suçlunun arkasından nasıl koşacaklar?

Torpilin varsa olursun. Boy kilo kıstasları eskidendi. Bu gözler neler gördü neler. Neyse, umarım istediğini elde edersin.
O gözlerin ne gördüğünü merak ettim. Dediğinize göre tekrar düşündüm ve keşke tek kilo sıkıntım olsaymış... Artık torpil sıkıntımda var. :(
Göbekli polislerden falan haberin yok herhalde senin. 70-80 kilo, fit bir suçlunun arkasından nasıl koşacaklar?
Galiba onlar polislik sonrası şişmanlıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı