Steam Çokca oyun alıp kart düşürüp satmak ban sebebi mi?

Peki Steam IDE kapatyımı PC de sadece telefonda açık kalsın.

Hayır Steam'ın açık olması lazım çevrim dışına alman yeterli olacaktır çevrımdışı alma sebebinde sürekli oyun çalıştırdığı için diğer insanlara bildirim atıyor atmaması için alıyorsun.

Idle Master'ı çalıştırınca PC'yi kapatmaman gerekiyor program arkada çalışırken sende film falan izleyebilirsin ya da Steam dışındaki oyunları oynayabilirsin.

Hayır Steam'ın açık olması lazım çevrim dışına alman yeterli olacaktır çevrımdışı alma sebebinde sürekli oyun çalıştırdığı için diğer insanlara bildirim atıyor atmaması için alıyorsun.

Idle Master'ı çalıştırınca PC'yi kapatmaman gerekiyor program arkada çalışırken sende film falan izleyebilirsin ya da Steam dışındaki oyunları oynayabilirsin.

Şimdi yani şöyle yapacağım PC de Steam açık olacak ama girmeyeceğim ve telefonda uygulama çalışcak.

Şimdi yani şöyle yapacağım PC de Steam açık olacak ama girmeyeceğim ve telefonda uygulama çalışcak.

Telefonla bir işin yok dostum Idle Master programı var PC'de onu indiriyorsun oturum açıyorsun steaminle sonra kendisi hemen kart düşürmeye başlıyor zaten ilk önce 2 saate getiriyor oyunları 2 saat olduktan düşmeye başlıyor tek işin PC'de PC'yi kapatma yeter.

Telefonla bir işin yok dostum Idle Master programı var PC'de onu indiriyorsun oturum açıyorsun steaminle sonra kendisi hemen kart düşürmeye başlıyor zaten ilk önce 2 saate getiriyor oyunları 2 saat olduktan düşmeye başlıyor tek işin PC'de PC'yi kapatma yeter.

PC'deki link atabilir misiniz güvenilir bir yerden.

Sadece ZIP indir hocam download sekmesi altında var ZIP dosyasını klasöre çıkart ve içindeki programı çalıştır klasörü sakın silme veya içindeki dosyayı masaüstüne atma o klasör içinde kullanacaksın.

Idle Master exended i açtım böyle diyor anlamadım nereye hangi bilgiyi gireceğim.
resim_2023-07-19_104415212.png

Bakmadığımı nereden çıkardın güzel arkadaşım? 🙂

Aktif olarak ben de kullanıyorum gönül rahatlığıyla kullan.

Garanti olsun diye çünkü başka konulardada bazı insanlar konu başlığına bakıp cevap veriyor.

Bir şey sorabilir miyim peki.

Hangi oyunlar ban yedirtir söyleyebilir misiniz ne gibi oyunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı