Çoklu kullanıcı eklemeye izin veren Android tarayıcı önerisi

LOSTNT

Decapat
Başlıktan anlaşılmadıysa şöyle anlatayım;
Bir siteye farklı Google hesaplarıyla girmek için farklı farklı tarayıcı kullanıyorum. Aynı tarayıcı ile hesap değiştirirsem yan hesap olarak algılıyor. Farklı tarayıcılar ile uçak modu aç kapat yaparak IP değiştiriyorum. Bu sayede algılanmiyor. 5 tane hesabım varsa 5 farklı tarayıcı kullanmak zorundayım. Bunun yerine çoklu kullanıcı eklemeye izin veren tarayıcı arıyorum. Böyle tarayıcı var mıdır? Veya parallel space vb uygulama mı kullanayım?

Hocam derdinizi anladım gibi. Tor Browser'a bakmış mıydınız? Sanırım o dediğinize uyuyor gibi. Eğer uymazsa zamanında "App cloner" adında bir uygulama kullanmıştım. Aynı uygulamadan birden fazla kopya üretip kullanabiliyordunuz.

Hocam derdinizi anladım gibi. Tor Browser'a bakmış mıydınız? Sanırım o dediğinize uyuyor gibi. Eğer uymazsa zamanında "App cloner" adında bir uygulama kullanmıştım. Aynı uygulamadan birden fazla kopya üretip kullanabiliyordunuz.

Tor Browser'in amacı farkli degil mi? Uygulama klonlayici kullanarak sorunu çözdüm şu an. Yeni Google hesabı açarken arada bir telefon numarası istiyor sadece.

Geri
Yukarı