Çoklu tuşa basma programı

Muhtenelen klavyenin bir uygulaması vardır, onu kullanarak bunu yapabilirsin hatta yazı yazarken engel olmaması için 3-4 kere (veya belirli sn aralıklarıyla tuşu bırakana kadar)T basma komutunu T dışında kullanmadığın bir harf veya komuta da atayabilirsin programı Logitech'in sayfasından yükleyip arayüzün ss'ini paylaşırsan devamında da yardımcı olabilirim.

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Fakat program üzerinde bir türlü bulamadım kendi istediğim olayı. Ben normal ''T'' tuşuna basıp 3-4 kere tıklamasını istiyorum. Klavye üzerinde ki özel G1'den G9'a kadar olan tuşları kullanmadan. Çünkü elimin altında olmalı bu işler malum klavyede biraz uzak duruyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 123
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Fakat program üzerinde bir türlü bulamadım kendi istediğim olayı. Ben normal ''T'' tuşuna basıp 3-4 kere tıklamasını istiyorum. Klavye üzerinde ki özel G1'den G9'a kadar olan tuşları kullanmadan. Çünkü elimin altında olmalı bu işler malum klavyede biraz uzak duruyor.
Sadece G tuşlarını atayabilirsin. Bir de 3-4 kere bastırma özelliği yok. Basınca tekrar basana kadar T’ye basar veya basılı tuttuğun süre boyunca T’ye basar.

Mümkün ve cok basit. Akşam hatırlatırsanız size kodlayabilirim.
Çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın dün görmedim şimdi cevap verebildim. Eğer mümkünse 2 yi 4 kere basacak şekilde yapabilir misiniz?
@CanerX merhaba. konu hakkında yardımcı olmak için müsait oluyor musunuz?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın dün görmedim şimdi cevap verebildim. Eğer mümkünse 2 yi 4 kere basacak şekilde yapabilir misiniz?
@CanerX merhaba. konu hakkında yardımcı olmak için müsait oluyor musunuz?
Merhaba, verdiğim sözü unutmuşum. Şimdi fark ettim. İstediğin gibi programı yaptım. 2 tuşuna bastığında 4 kez basacak. Umarım ihtiyacın hala devam ediyordur :)
Buraya tıklayarak indirebilirsin.
Virus total tarama sonuçları.

Yeni konular

Geri
Yukarı