Colgate Plax 6 TL

Yetişemedim...

0z8kgltk3jtd6ht162g.jpg

Ürünüm sabah geldi ve 2. kez kullandım. Etkisi çok rahat hissediliyor, ağızda bıraktığı tat ayrı bir şey zaten.
Bu tarz kampanyalar çok iyi geliyor gerçekten, bu konuyu açıp bilgilendiren ve böyle bir kampanya yaptığı için Amazon'a sonsuz teşekkürler :)

Ürünüm sabah geldi ve 2. kez kullandım. Etkisi çok rahat hissediliyor, ağızda bıraktığı tat ayrı bir şey zaten.
Bu tarz kampanyalar çok iyi geliyor gerçekten, bu konuyu açıp bilgilendiren ve böyle bir kampanya yaptığı için Amazon'a sonsuz teşekkürler :)
İyi günlerde kullanın hocam. Bir de Amazon konusunda hatırlarsınız beni, yeni ürün bulamadım ya, pek sıcak fırsatlar yok gibi attiklarimdan başka hocam.

Hocam bana da sabah 10 gibi Kolay Gelsin ile geldi sağ olsunlar çok hızlılar bu konuda. Mavi alkollü gargaralara göre gerçekten çok daha iyi. Ben de konu sahibi bilgilendirdiği için ve Amazon.com.tr'ye teşekkür ediyorum.

İyi günlerde kullanın hocam. Bir de Amazon konusunda hatırlarsınız beni, yeni ürün bulamadım ya, pek sıcak fırsatlar yok gibi attiklarimdan başka hocam.

İlla ki bu gece yarısında bir şeyler gelir gibi duruyor, zaten 25 saat falan sürecek. Moralimi bozmuyorum :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı