Color banding sorunu

Bende de color banding sorunu var vatandan almıştım vatana gittim oradaki PC'ye taktım color bandingden eser yok evde çektiğim videoları gösterdim DisplayPort ile bağlanıyorum vallahi çok şaşırdım bir anda orada yok oldu color banding.

Bende de color banding sorunu var vatandan almıştım vatana gittim oradaki PC'ye taktım color bandingden eser yok evde çektiğim videoları gösterdim DisplayPort ile bağlanıyorum vallahi çok şaşırdım bir anda orada yok oldu color banding.
Yani ekran karti ile mi moniyorl3 mi alakali sizin brnim kartla alakali cikti servis kavul etmesede ben denedim baska bi. Karti benim sistemde duzeldi .Tuketici heyetine verdim.

Yani ekran karti ile mi moniyorl3 mi alakali sizin benim kartla alakali cikti servis kavul etmesede ben denedim baska bir. Karti benim sistemde duzeldi. Tuketici heyetine verdim.

Şu an vatandan geliyorum monitörü vatandan almıştım denedik orada monitörü evde color bandingden izleyemediğim video orada süper çalıştı bende anlamadım eve geldim benim bilgisayara taktım ve ne hikmetse color banding oldu gene DisplayPort ile alakalı değil çünkü başka DisplayPort denedik ekran kartında sorun var bilgisayarı İtopya'da toplamıştım İtopya'ya gideceğim gibi gözüküyor.

Şu an vatandan geliyorum monitörü vatandan almıştım denedik orada monitörü evde color bandingden izleyemediğim video orada süper çalıştı bende anlamadım eve geldim benim bilgisayara taktım ve ne hikmetse color banding oldu gene DisplayPort ile alakalı değil çünkü başka DisplayPort denedik ekran kartında sorun var bilgisayarı İtopya'da toplamıştım İtopya'ya gideceğim gibi gözüküyor.
benım sorun ekran kartında oldugunu soyle anladım teknobıyotıkten aldıgım kartta sorun vardı başka bı kartı takınca cozluyodu aynı vıdeo aynı nvdia renk ayarlarında diğer kartta sorun yokken benım kartta cayır cayır belli oluyodu.Servis sorun oyk deyıp geçti tüketici hakem heyetıne verdım 3 ay beklıcem muhtemelen bende.

Benım sorun ekran kartında oldugunu soyle anladım Teknobiyotik'ten aldıgım kartta sorun vardı başka bir kartı takınca cozluyordu aynı vıdeo aynı NVIDIA renk ayarlarında diğer kartta sorun yokken benım kartta cayır cayır belli oluyordu. Servis sorun oyk deyıp geçti tüketici hakem heyetıne verdım 3 ay bekleyeceğim muhtemelen bende.

Ben İtopya'dan aldım garanti ile çözerler zannediyorum.

Geri
Yukarı