Colorful A320M-K BIOS güncellenmiyor

aydinciftci

Hectopat
Daha fazla  
Şu an da sistemimde Colorful A320M-K Pro V14 anakart var fakat anakartın BIOS'u o kadar karışık ki nereden güncelleyeceğimi bilemiyorum. Google'da baktım kimse video falan çekmemiş. Forumlarda da yok bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Hocam, video var fakat Türkçe bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar da yazılmıştı “o kadar başka alternatif varken bu markayı almayın” diye, BİOS’un çok karışık olduğundan da bahsedilmişti, geçmiş olsun kullanan çok fazla kişi olduğunu düşünmüyorum.

Bu anakart Teknobiyotik'te hazır bilgisayarda var.
Bundan kullanılıyor olabilir.
Teknobiyotik'te birçok hazır bilgisayar böyle.
Bu anakarta sahip linkteki bilgisayarı tavsiye eder miydiniz bu arada?

Bu anakart Teknobiyotik'te hazır bilgisayarda var.
Bundan kullanılıyor olabilir.
Teknobiyotik'te birçok hazır bilgisayar böyle.
Bu anakarta sahip linkteki bilgisayarı tavsiye eder miydiniz bu arada?

Evet su andaki piyasadaki en ucuz markalardan kargo 3 günde geldi. Ama size tavsiyem E1.5 alıp ekran kartını 1650Super ssd240gb yapmanızı öneririm 4015Tl oluyor. Eğer montaj seçerseniz 50TL vermek istiyorsanız her şeyi güncel getiriyolar ben seçmedim ve bios güncellemesi de basitmiş yani gözünüz kapalı alabilirsiniz. Kendiniz montaj yapacaksanız bana yazın size anakart nasıl güncellenir falan yazayım cok basitmiş. Kolay gelsin:)

Ben bunu alacağım sanırım. İyi bilgisayar bence. Galax bir ekran kartı almayı düşünüyordum. Bunun 2080 süperinin fiyatı yanlışım yoksa 6000TL'yi geçti. Böyle de benim işimi görür diye düşünüyorum. Kendimin almak istediği bilgisayar çok pahalı olduğu için bu konuyu böyle halletmek istedim..

@ReptileWins bence toplama her zaman daha mantıklı, hazır sistemlerde beğenmediğiniz parça olur değiştiremezsiniz.
Ben de öyle düşünüyordum hâlâ öyle düşünüyorum ama bu bileşenlerin hepsini tek tek en ucuz yerden hesapladığımda 4150TL tuttu. Teknobiyotik şu anda en uygun site o yüzden hazır sistem aldım bir kaç parça değiştirip ama fiyat arttıkça belki toplama daha da kârlı oluyordur.

Geri
Yukarı