Çözüldü Colorful A320M-K PRO V14 TPM Ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

recep007

Hectopat
Daha fazla  
Colorful A320MKPRov14 de BIOS'a girince hiçbir yerde TPM veya fTPM yazmıyor ne yapacağımı bilmiyorum. İnternete baktım hiçbir şey bulamadım BIOS menüsünün de altını üstüne getirdim yok bilenler yazarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Umudumu kestim artık ben Windows 11'i de dosyalarıyla oynayıp kurmak istemiyorum ne yapalım Windows 10 kulancaz artık.
Bugün(15/11/2021) tarihli bir güncelleme paylaşmışlar. Güncellemeyi bir dene istersen.
Recep sende fan hızı ayarlanabiliyor mu? Resmen saçmalık bu Teknobiyotiğe yazdım ilgilenen yok.

Eki Görüntüle 1301174

Ben yaptım ama riskli bir yöntemle hata yaparsanız en az 300TL masraf çıkıyor o yüzden paylaşmayacağım.

Hocam konuyu biraz hortlatalım. Secure Boot'u acmak icin ne yaptınız BIOS mod vb bir şey falan yaptınız mı? Shift+F1 kombinasyonu ile gizli özelikleri görebiliyom ama Secure Boot dısında.

Hocam konuyu biraz hortlatalım. Secure Boot'u acmak icin ne yaptınız BIOS mod vb bir şey falan yaptınız mı? Shift+F1 kombinasyonu ile gizli özelikleri görebiliyom ama Secure Boot dısında.

Ne olur bana da yardım edin ya. Bıktım su anakarttan.

Abi Colorful bir tane dosya yolladı onu BIOS yükler gibi yükledim açıldı ama kapatamadım.

Herhangi bir sorun olursa sorumlusu ben değilim acayip riskli.

1653321146628.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı