Colorful RTX 4070 nasıldır?

SenmisinOxa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İncehesap'tan 21.000 TL'ye bu ekran kartını aldım. Kart nasıldır fiyatı iyi miydi? Kullanan varsa fikirlerini belirtebilir mi?
Bir de işlemcim i5 11400. aşırı darboğaz olur mu?

Kart güzel, tavsiye ederim. MSI, ASUS gibi markalara sırf adı olduğu için dünya kadar para bayılmaya gerek yok. Bu serilere, verilebilecek parayla kartın bir üst modeli satın alınabiliyor.

Arkadaşlar İncehesap'tan 21.000 TL'ye bu ekran kartını aldım. Kart nasıldır fiyatı iyi miydi? Kullanan varsa fikirlerini belirtebilir mi?
Darboğaz olabilir, 12600KF ile kullanmanızı tavsiye ederim minimum

Güzel ama darboğaz olur, işlemciyi yükseltmeni öneririm.

Kart güzel, tavsiye ederim. MSI, ASUS gibi markalara sırf adı olduğu için dünya kadar para bayılmaya gerek yok. Bu serilere, verilebilecek parayla kartın bir üst modeli satın alınabiliyor.
Onların fiyatları yüksek evet.

Darboğaz olabilir, 12600KF ile kullanmanızı tavsiye ederim minimum
Anakartı yeni değiştim. İşlemci değişsem yeni masraf. Aşırı olmayacaksa yeterli benim için

Onların fiyatları yüksek evet.

Anakartı yeni değiştim. İşlemci değişsem yeni masraf. Aşırı olmayacaksa yeterli benim için
Siz de haklısınız o zaman hocam, çok zorlamayın sistemi idare eder bir süre, ileriye doğru işlemci yükseltmesi yapmanızı tavsiye ederim ama

Onların fiyatları yüksek, evet.

Bu markaların marka adı var yani sırf isminden dolayı gözü kapalı, satın alabilecek birçok kişi var. Bu sebepten fiyatları pahalı.

Siz de haklısınız o zaman hocam, çok zorlamayın sistemi idare eder bir süre, ileriye doğru işlemci yükseltmesi yapmanızı tavsiye ederim ama
Intel tarafında 1080p için en az 12400F kullanılmalı.
Şimdi ben Asus Tuf Gaming b560m plus anakartı yeni aldım. Bunu değişecek olsam LGA1700 için çift m2 slotlu (4.0 destekli) hangi anakartı önerirsiniz? (660m 760m serisi pahalı gibi) Bu anakarttan da H610m gibi bi anakarta geçmek istemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı