Çözüldü Com Surrogate nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardaww234

Hectopat
Yer
Emek Bursa Türkiye
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi, COM surrogate nedir? Görev yöneticisinde gördüm.

1629405217348.png

Çözüm
Bir sıkıntı yok gibi. Ben birkaç kere temiz kurulum yaptığımda da aynı şeyi görüyorum. Endişe etmenize gerek yok.
Çok korktum kaspersky ile tam tarama yapıyorum.

Bir sıkıntı yok gibi. Ben birkaç kere temiz kurulum yaptığımda da aynı şeyi görüyorum. Endişe etmenize gerek yok.

1 dakikalığına 1GB RAM kullanıyordu sonra geçti Windows.old klasörünü silerken oldu. Sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 dakikalığına 1GB RAM kullanıyordu sonra geçti Windows.old klasörünü silerken oldu. Sıkıntı olur mu?
Bir sıkıntı yok gibi. Çünkü yanlış bilmiyorsam o sistemi yöneten bir dosya. Windows'un eski sürümünün dosyasını silerken biraz uğraştığından olmuş olabilir. Yani büyük ihtimalle sorun yok. Rahat olabilirsiniz.

Edit : Çözüm olarak işaretlediğin için çok teşekkür ederim : )

Bir sıkıntı yok gibi. Çünkü yanlış bilmiyorsam o sistemi yöneten bir dosya. Windows'un eski sürümünün dosyasını silerken biraz uğraştığından olmuş olabilir. Yani büyük ihtimalle sorun yok. Rahat olabilirsiniz.
Tamam hocam zaten Windows.old 200gb idi silerken uzun sürdü ondan olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı