Combat Master nasıldır?

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, merhaba. Ben oyunu eskiden Google Play Store'da görmüştüm. Şimdi Steam'de de önüme çıktı. Görüntüsü güzel geldi bana. Oynayan var ise nasıl bir oyun? Yüklemeye değer mi, bir denemek istiyorum ama internet şu sıralar çok yavaş. Boşuna yüklemek istemiyorum. Oynayan var ise nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

Hocam oyunu mobilden bayağı oynadım mobildeki en iyi FPS oyunu diyebilirim. Silah animasyonları olsun seviye kasıp skin, bıçak açma olsun çok iyi bir oyundur. Ama PC'de oynamaya değer mi bilemiyorum.

Hocam oyunu mobilden bayağı oynadım mobildeki en iyi FPS oyunu diyebilirim. Silah animasyonları olsun seviye kasıp skin, bıçak açma olsun çok iyi bir oyundur. Ama PC'de oynamaya değer mi bilemiyorum.
Ben de ona takıldım biraz. Mobil bir oyun (yaklaşık 1-2 yıldır var galiba) PC'ye çıkınca bug falan olabilir gibi. Bir de çapraz platform var ise denerim aslında. Telefonda kardeşim, PC'de ben oynarım. Bir denemek lazım, teşekkürler.

P2W olduğundan şüpheliyim onun dışında çok iyi bir oyun. TWD'den önce hemen hemen her gün girip 2-3 saat oynuyordum, TWD bittikten sonra devam edeceğim. P2W değildir umarım.

Patates PC'ler için değer diye düşünüyorum, benim pc sadece Zula kaldırıyor (online olarak) o oyundan iyidir diye düşünüyorum. Kötü pcler için gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Patates PC'ler için değer diye düşünüyorum, benim pc sadece Zula kaldırıyor (online olarak) o oyundan iyidir diye düşünüyorum. Kötü pcler için gayet iyi olduğunu düşünüyorum.
Aynen hocam. Sistem gereksinimleri bayağı düşükmüş. Bir yükleyeceğim ben. Umarım güzeldir. Benimki eskiden Zula'yı 30-35 FPS oynatırdı ama şimdi onu da yapamıyor. Zaten Zula P2W çukuru oldu. Bunu denemek lazım.

Aynen hocam. Sistem gereksinimleri bayağı düşükmüş. Bir yükleyeceğim ben. Umarım güzeldir. Benimki eskiden Zula'yı 30-35 FPS oynatırdı ama şimdi onu da yapamıyor. Zaten Zula P2W çukuru oldu. Bunu denemek lazım.

Ben sistem özelliklerimi ve oynadığım ayarları belirteyim, belki yardımcı olabilirim

HD 5450 1GB
i2 E7500
4GB RAM.

1366*720 çözünürlükte minimum 60 sabit orta ayarlarda ise 50-60 arası değişiyor.

P2W olduğundan şüpheliyim onun dışında çok iyi bir oyun. TWD'den önce hemen hemen her gün girip 2-3 saat oynuyordum, TWD bittikten sonra devam edeceğim. P2W değildir umarım.

Patates PC'ler için değer diye düşünüyorum, benim PC sadece Zula kaldırıyor (Online olarak) o oyundan iyidir diye düşünüyorum. Kötü PC'ler için gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Hocam P2W değil de P2S diye hatırlıyorum. Pass açında 50 lvlde gelen silahın skinini veriyordu silahı verip vermediğinden emin değilim ama.

Ben sistem özelliklerimi ve oynadığım ayarları belirteyim, belki yardımcı olabilirim

HD 5450 1GB
i2 E7500
4GB RAM.

1366*720 çözünürlükte minimum 60 sabit orta ayarlarda ise 50-60 arası değişiyor.
Hocam benimki de:

Intel HD 400
Intel Celeron N3060
4 GB RAM

Sizinkinden biraz daha düşük olur gibime geliyor. Ama oynanır yine de.

Geri
Yukarı