Çözüldü Command & Conquer Generals Unable To Launch Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mayforgiven

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, oyunun normal bir şekilde kurulumunu yaptıktan sonra sırasıyla bu hataları alıyorum. Ayrıca masaüstü simgesi oluşuyor bu hatadan sonra otomatik siliniyor. Sorun galiba DatGen.exe dosyasından kaynaklanıyor. Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.. (Win 8.1 64 Bit)

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu şimdi EA App ile yükledim ve sorunsuz çalıştı arkadaşlar. Ve Windows 11'de çalıştı :)

Sadece şöyle bir sorun oldu, çözünürlüğü değiştirince Windows masaüstü çözünürlüğünü de değiştiriyor oyun :)

CC Generals.jpg

Ayrıca oyun için gayri resmi bir yama da yapılıyor:

1.50 GB'lık dosyayı torrent olarak indirmişken bir zahmet çalışsın diye bekliyor insan. Nostalji olmasından ziyade bilgisayarın kaldırabileceği ender güzel oyunlardan birisi. Birçok hatayı araştırarak çözdüm, böylesini hatırlamıyorum. Biraz daha araştıracağız olmadı maalesef satın alacağız.. @Recep Baltaş

Şu oyunu bana açabilecek bir babayiğit aranıyor. Çok özledim. Windows 10'da iken açıyordum Online oynarken kopmalar yaşıyorduk. Ama artık hiç açamıyorum. Orijinal EAgamesten alınmış oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu şimdi EA App ile yükledim ve sorunsuz çalıştı arkadaşlar. Ve Windows 11'de çalıştı :)

Sadece şöyle bir sorun oldu, çözünürlüğü değiştirince Windows masaüstü çözünürlüğünü de değiştiriyor oyun :)

CC Generals.jpg

Ayrıca oyun için gayri resmi bir yama da yapılıyor:

Çözüm

Geri
Yukarı