Command Conquer Generals Zero Hour ülke seçme tavsiyesi

USA Superweapon general oynaması en kolayı idi. Particle cannon falan yarı fiyatına olması gerek. Eskiden en çok o ülkeyi alırdım. Birde Airforce general ile havadan çok dalarlar. GLA stealth general ile de baskın yaparlar çok bak. USA olup tüm haritaya sniper diz. En temizi.

Düşmana göre seçmek mantıklı eğer uçak yolluyorsa Super Weapon Generali iyidir çünkü patriotlar EMP kullanıyor uçaklar direkt düşüyor, ama roketleri engelliyorsa uçaklar Nükleer generali seçip makinelileri üsse düz ve en az 3 4 tane Nükleer silah yap o da olmadıysa oyunun başında adamın ülkesinin dibine asker generalini seçip kışlalar yap 2 3 tane, asker bas oyunun başında bitir oyunu, taktik çok aslında ya söyledikçe geliyor 😅

Favorilerim;

● China Infantry General ( Uçakları tutarsan Savunmasını kimse geçemez. )
● USA Super Weapon General
● China Tank General

Psikopat gibi oynamak istiyorsan GLA yeterince tatmin edecektir :D.

Gençler China tank general yoksa China nükleer generali seçmeli miyim multiplayerde rakipler güçlü ABD süper silah veya airforce generali var hep hava saldırısı yiyorum yemek yer gibi.
Senin yüzünden şuan Zero Hour kuruyorum!!! 😁😁

Beyler şuanda Zero Hour oynuyorum harf semt dağıtma mangalı yapıyom 4 tane yıktım aldım nükleeri çaktım uranyum ısotıpe bide mit nicelese Shell'de adamlara nükleer manyağı yapıyom Fantezi resmen.
Senin yüzünden şuan Zero Hour kuruyorum!!! 😁😁
Hocam bende Hoi4 falan yalan Generals diyince akan sular duruyo bende :).

GLA Toxin Generali tercih ediyorum çünkü enerji santrali kurmak ve para harcama sorunlarınız olmuyor düşmandan nücleer missle falan yeseniz bile yeniden toparlanabiliyorsunuz ama diğer generallerde enerji santraline scud storm falan atarlarsa naneyi yiyorsun.
Bu oyunun delisiyim bu arada 1v4 e kadar Hard Armyleri alıyorum lakin tek şartım Gla Toxin General olmak.
Usa Super Weapon da iyidir savunma olarak ve Particle Cannon fiyatı yarı yarıya uyguna inşaa edebiliyorsunuz. (2500)
2014 den beri oynuyorum hala sıkılmadım sıkılınca 2v5 falan atıp kendimi yoruyorum 5 tane nucleer missle yediğim olmuştu :D

Geri
Yukarı