Comnet 35 Mbit paketi yükseltilmeli mi?

AUG

Hectopat
35 Mbit Comnet kullanıcısıyım. Şu anda 40 Mbit hızı modemin 5G kanalından çok stabil alabiliyorum.
Aşağıda hat değerlerimi paylaştım. Max desteklenen 60 diyor. Sizce günlük 1 TL farkla geçsem değer mi? Stabil hız alamazsam boşa gidecek. Ya da 40 yerine 50 stabil alırsak bir anlamı çok olmaz sanki :)

Dosya Ekleri

• CN.jpg
    CN.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 25
35 Mbit Comnet kullanıcısıyım. Şu anda 40 Mbit hızı modemin 5G kanalından çok stabil alabiliyorum.
Aşağıda hat değerlerimi paylaştım. Max desteklenen 60 diyor. Sizce günlük 1 TL farkla geçsem değer mi? Stabil hız alamazsam boşa gidecek. Ya da 40 yerine 50 stabil alırsak bir anlamı çok olmaz sanki :)

Bence alabilirsiniz. Günlük 1 hmm.comnet kullanıyorum aynı paket(35) var ama aynı zamanda şöyle bir sorunda var: (sadece Google ve bu açık) sizde bu sorun oluyor mu bu arada?

Dosya Ekleri

• dadsa.PNG
    dadsa.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 23
Bence alabilirsiniz. Günlük 1 hmm.comnet kullanıyorum aynı paket(35) var ama aynı zamanda şöyle bir sorunda var: (sadece Google ve bu açık) sizde bu sorun oluyor mu bu arada?

Bu bahsettiğiniz hata bende hiç olmadı. Sizin kapasite altyapınız comnet profilinizde kaç yazıyor? 35 mbitleri 40 a yükseltti diye biliyorum comnet, 40 almanız lazım altyapı ok ise.

Müşteri hizmetlerinden 1 günlük demo 60 mbit açmalarını istedim yapmıyorlar, farkı verip yükseltince taahhüt boyunca yükseltmeni istiyorlar ve para iadesi yok

Bu bahsettiğiniz hata bende hiç olmadı. Sizin kapasite altyapınız Comnet profilinizde kaç yazıyor? 35 Mbit'leri 40'a yükseltti diye biliyorum Comnet, 40 almanız lazım altyapı ok ise.

Müşteri hizmetlerinden 1 günlük demo 60 Mbit açmalarını istedim yapmıyorlar, farkı verip yükseltince taahhüt boyunca yükseltmeni istiyorlar ve para iadesi yok.

Evet 40 mb/s alıyorum ama paket 35.

Geri
Yukarı